Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A munkám és a délutáni teendők...

A munkám és a délutáni teendők miatt nem tudok sok időt tölteni a nyuszimmal. Leginkább a ketrecében van. Elég neki a napi fél-1 óra foglalkozás?

Figyelt kérdés
Ti mennyi időt tudtok foglalkozni a törpenyuszival? Sajnos nem tudom úgy kiengedni, hogy ne kellene rá figyelni :(

2013. aug. 7. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég.
2013. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez te látod rajta, az enyém tiszta ideg ha reggel nem engedem ki és itthon vagyok, vagy ha nem is tudom, mikor hazaérek egyből rágja az ajtót hogy már jó lenne ha kiengednél .. :) ha nem igényli akkor elég de az enyém reggel kijön és este megy vissza, főleg nyáron mert kint a konyhába van csak metlaki :)

nem tudsz neki venni ilyen kutyaovit amiből nem tud kiugrani és azt a ketrecéhez rakod és akkor pl a másik szobába vasalsz akkor sem kell ott ülni mellette??

nem tudom hogy ők tudnak-e depisek lenni és így hamarabb elpusztulni de lehet jobb lenne a másik gazdid találnál neki?? :( :(

2013. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én naponta 2-3 órát foglalkozom a nyuszimmal, és szerintem a te nyuszidnak az lenne a jó ha a munka mellett legalább 1 órát törődnél vele attól is függ menny idős, mert egy öreg nyuszi nem vágyik olyan sok mozgásra... :D
2013. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!