Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög megeszi a banánt?

A hörcsög megeszi a banánt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Hogy enné már meg...
2013. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A hörcsög azt eszik, amit adsz neki.

A kérdés, hogy lesz-e baja tőle...

2013. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem adok az enyéimnek.
2013. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem adtam, mert az nem olyan lédús. Inkább ubit meg paradicsomot kapott. Azt viszont nem tudom, hogy a banántól lehet-e valami baja.
2013. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, ez az egyik kedvencük!

szoktak kapni az én aranyhörcsögeim.

Csak arra kell figyelni hogy túl sokat és túl gyakran nem szabad adni mert sok benne a cukor és az nem tesz jót.

2013. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előttem szólót. Kaphatnak banánt, viszont az összes magas cukortartalommal bíró gyümölcshöz hasonlóan ebből is illik mértékletességet tartani. Valamint oda kell figyelni arra, hogy éppen ezen oknál fogva hamarabb romlik meg, ezért hogy elkerüljük a penészesedést, ezért mindenképpen ki kell szednünk másnap a terráriumból. (Tehát nem szabad neki olyan mennyiséget adni, hogy felhalmozhassa a kis éléskamrájában - feltéve, hogy készít magának ilyet.)
2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!