Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 51 X 32-es ketrec elég két...

51 X 32-es ketrec elég két tengerimalacnak vagy esetleg befér egy emelet, ha 33 centi magasságra?

Figyelt kérdés
Van 1 tengerimalacom és mindenki azt mondta,hogy vegyek neki társat,úgyhogy most elgondolkoztam rajta csak elég kicsi a ketrece de minden nap kiteszem a konyhába szaladgálni 1-2 órára ezt tenném a két tengerimalaccal csak több ideig,közben a kaja és a víz is ki van rakva.Anya azért nem enged mellé társat mert fél,hogy összeverekednek amúgy a mostani tengerimalac kb. 1 éves én meg egy 7 hónaposra gondoltam mellé,hogy egyértelmű legyen ki a főnök,egyébként fiút akarok mellé és fiú ő is.

2013. aug. 9. 10:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ilyen az én ketrecem is: [link]
2013. aug. 9. 11:01
 2/11 anonim válasza:
Nekem az elején mikor kicsik voltak a tengerimalacok akkor volt egy 60*40 nem rég vettem egy 100*58 két malacnak ez az ideális nagy boldogak is lettek .
2013. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a ketrec nagyon kicsi, ebben elzsibbad a malac, mert nem tud egy kicsit sem nekiiramodni.

Még az állatvédelmi törvény is előírja, hogy a tengerimalac ketrec rövidebb! oldalának legalább 40 cm-nek kell lennie (igaz ez csak a kereskedésekre vonatkozik, de gondolom egy gazdi sem akar még a kereskedésnél is rosszabb körülményt a malacának).

Két malacnak minimum 100*50-es ketrec való, de egy malacnak sem jó a 80*50-esnél kisebb.

Ebbe ketrecbe, ha emeletet raksz, akkor felugráskor beveri a fejét.

Szerezz egy nagyobb ketrecet, egy 100*50-est és egyx társat a malacnak, figyeld meg milyen boldogan fognak rohangászni!

2013. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és mennyibe kerülne egy olyan ketrec?
2013. aug. 9. 11:26
 5/11 anonim válasza:
Én acanashopból rendeltem és akciósan 11000 volt
2013. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben a ketreben 1 malacnak sincs elég hely. Egyébként 100×50 centis ketrec Acanaba 10.100 forint, ha kérsz linket akkor küldöm üziben, itt nem merem kitenni mert kereskedelmi hirdetésnek számít.
2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól jönne a link
2013. aug. 9. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Az újpesti Fressnapfban 8000 Ft egy 100*50-es ketrec (Ferplast 100 EL), igaz abban nincs ház meg itató, csak szénatartó. Ugyanez a ketrec júliusban akciós volt a soroksáriban, 4000-ért árulták.

De tényleg 10000 körül van a normális ár, abban már lehet, hogy ház is van, meg itató.

2013. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez teljesen felszerelt:

[link]

2013. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldtem linket;) Amúgy az Acana-ból éri meg a legjobban, mivel teljesen felszerelt Ferplast ketrec, és ingyenes az egészországban a kiszállítás. Szóval szerintem ez nem tud felülmúlni semmit:) Ami a ketrecbe van: búvóhely (emeltes a tetején beépített tál, így nem bírják elmozdítani és fellökni) önitató, széna tartó amiből egyáltalán enm hullik ki a széna) Illetve 4 darab biztonsági állat biztos zár:) Szerintem ennél jobb ketrec árban, és minőségben nincs sehol!:)
2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!