Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vett már innen valaki kis...

Vett már innen valaki kis patkányt?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy kis husky lány patkányt és erre az oldalra találtam: [link] Az lenne a kérdésem, hogy mik a tapasztalataitok ezzel a tenyészettel kapcsolatban? Már volt, hogy megfontolatlanul vettem kicsit és rossz lett a vége. Ezúttal óvatosabb szeretnék lenni.

2013. aug. 11. 03:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van két albínóm, igaz nem tőlük. Hát hallottam már róluk, elég szépek a patkányok. ajánlok neked egy facebook csoportot, ahol én is ott vagyok, nagyon hasznos dolgok vannak benne. A neve: Patkányvarázs. Ott vannak gazdikereső patkányok, meg minden. Még ha nem tenyésztőtől hanem onnan vásárolsz ahol legalább kézhez vannak szoktatva. Szóval lépj be a csoportba és érdeklődj ott is! Ne félj, jó közösség.
2013. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sok jót hallottam róla, de még nem vettem tőlük patkányt. Nagyon szépek az állataik és elvileg nagyon szelídek is. Többen mondták, hogy amit tőlük vettek pateszt, mintha idomítva lenne olyan kezes volt. :)
2013. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!