Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok nyuszikhoz értő állator...

Tudtok nyuszikhoz értő állatorvost Angyalföld/Újpest közelében?

Figyelt kérdés
Hamarosan megérkezik hozzánk az első nyuszink, így olyan állatorvost keresünk, aki ért hozzájuk :) Hozzá mennénk oltásra, ivartalanításra, illetve, ha valami gond lenne vele!

2013. aug. 11. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A Bárdos Artúr utcában van egy teljesen felszerelt (műtővel, röntgennel) rendelő, ez az újpesti uszoda mögé esik.

Ugyanott állatpatika is van és mindenféle nyúleledel, felszerelés. Azt hiszem hetente egyszer vagy kétszer a IV., XIII. (és más) kerületekbe ingyen ki is szállítják, de ebben nem vagyok biztos, én gyalog átsétálok érte.


Vagy Káposztásmegyeren tudok olyat, aki nyuszizik, de az neked lehet, hogy messze van.

2013. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és megköszönöm, ha a káposztásmegyerit is megosztod velem :)
2013. aug. 11. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó nyuszisok által ajánlott orvos.

Káposztáson én a Rex Lakkozó utcai rendelőjét ajánlanám, dr. Király Pétert. Itt van a listában.

De két rendelő van, a másik Káposztás II-n és mind a két helyen rendel, ezért meg kell kérdezni mikor melyik helyen van.

[link]


Nagyon sok nyuszis viszont a világ végéről is a III. kerületbe, a Család utcai állatorvosi rendelőbe viszi a nyuszit, főleg, ha komolyabb baja van.

2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy hogy legyen Angyalföldi is:

Exo-Pet Állatgyógyászati Centrumban

Csikós Kata doktornő a rágcsálós guru:

Cím: 1135 Budapest, Jász u. 46.

Honlap: www.exopet.hu

2013. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. aug. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!