Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék emeletet csinálni...

Kutya222 kérdése:

Szeretnék emeletet csinálni rongybol csináltam dde nem mászik fel segitetek?

Figyelt kérdés
szoval nem mászik fel és szerintem azért mert ruhábol van valami vidi hogy csináljak emeletet mert nem tudom a ketrec kb 40 cm ér magas ezért gondoltam egy emeletre ketten vannak fábol szeretnék késziteni

2013. aug. 11. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csak az nem derül ki milyen állatod van.
2013. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
tengerimalac
2013. aug. 11. 23:47
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem minden tengerimalac mászik fel az emeletre. Egyébként nekem felmásznak, az emeleten van a kajájuk is meg minden imádnak fel-le ugrálni. Szerintem fából csináld, és tedd oda nekik a kajájukat és tedd fel őket az emeletre, így megszokják, de ha végképp nem mennek fel, akkor valószínű hogy nem szerenek emeletre mennimert nem mindne tengerimalac szereti. Mekkora a ketreced? hossz stb?
2013. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hosszuság kb 40cm magaság kb 60 vagy 70
2013. aug. 12. 11:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Háááát ez a ketrec ... Nagyon kicsi. Főleg mivel fel sem mászik, vehetjük, hogy az a 60cm magasság nincs is.
2013. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
apával nagyobbat fogunk csinálni
2013. aug. 12. 14:36
 7/20 anonim ***** válasza:
40 centi?????????????????????? Mi van? Ez komoly?? Ebbe egeret lehetne max tartani. o.o A tengerimalac minimujm 100×50 centiméteres ketrec kell!!!!! ebbe meg sem tud fordulni!!!!! Úristen. A másik meg. nem lehet egy tengerimalacot tartani!!! dperessziós lesz és belefog halni. Mit nem lehet ezen felfogni hogy trsas lények és társra van szükségük, mert ha nem belehalnak?????? Nem tudom már ez hanyadik kérdés amiben az van hogy egyet tart. Istenem nem olvastál utána mikor elkezdted őt tartani vagy valami, nem néztél utána hogy mondju társas lények és állatkínzás amit csinálsz??????
2013. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

15:24-es... Te bolond vagy? Kulturáltan nem lehet leírni? Elhiszem, hogy bosszant, én is néztem egyet a méreteken! De nem így kell lerendezni!


Kedves kérdező!

Szerintem ne az emeleten gondolkodj, hanem www.aprod.hu, keress rá ezekre: tengerimalac ketrec; nyúl ketrec; ketrec.

4-5 ezer ftért már vannak 70-100 centis ketrecek én is ott vettem. 40 centi borzasztó kevés, ráadásul így, hogy egyedül van depressziós is lesz, sőt mozogni se nagyon tud. Egy másik kérdezőnek is ajánlottam, hogyha privátot ír nekem, szívesen segítek. Ezt most is felajánlom! :) Ismerek olyat, akinek egy tengerimalaca van, de ő aztán mindent megad neki, elkényezteti, a család és a "mami" kedvence. Ugyanis ha ez a társas kis állat egyedül él, akkor még több törődés, odafigyelés kell neki, hogy ne érezze egyedül magát.Sok sikert, és ha szükséged van a ketrec keresés terén segítségre, csak írj. :)

2013. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudom kúltúráltan leírni, csak már kicsit rohadtul idegesítő hogy úgy vesznek meg az emberek egy tengerimalacot hogy gőzük nincs arró hogy kell tartani. Mert ha mondjuk csak 1 fórumot elolvasott volna tudná hogy nem szabad egyedül tartni és hogy MINIMUM 100×50-es ketec kell.. De fogadjunk semit nem olvasott el (mivel akkor tudné) csak megvette úgy hohy juppi juppi van tengerimalacom-.- Először kicsit utána kéne olvasni mondjuk hogyan kéne tartani.. Az állatvédelmi törvény is előírná. Ha egy állatvédő ezt meglátná, úgy elvenné tőled a malacot mint a huzat. Ugyan is az állatvédelmi törvény is előírja hogy társ kell nki, és hogy minimum 1 éter * fél méteres alapterületű ketrecben kell tartani. De se gáz hogy kínzod csóró malacot.. És pontosan az ilyen idióta, hanyag, embere miatt boldogtalanok a malacok, és halnak meg 3 éven belül meg depiseklesznek, mert egyesek nem képesek elolvasni egy rohadt fórumot vagy nem képesek meg kérdezni itt gyakorin hogy kelltartani malacot. szánalmas komolyan.. és bocs hogy kúltúráltan nem tudok beszélni vagyis is írni, de azért ez már rohadtul nagy trehányág hogy nem tudsz rászáni a malacodra fél órát hogy elolvass egy fórumot. Az ilyenek embereknek plssállat való, az állattartás nem egy kis szórakozűs, meg egy kis hobbi meg ilynek, igen is meg kell adni az állatnak azt az igényt amire szüksége van..
2013. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért bocs, siettem...
2013. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!