Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék venni 2db tengerimal...

Szeretnék venni 2db tengerimalacot, de nem a nagy fajtát, hanem a kissebet max 10cm-eset, tudnátok segíteni?!

Figyelt kérdés
Mi annak a fajtának a neve és mennyibe kerül? Ja és pár tanácsot is elfogadok.

2013. aug. 12. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te nem a hörcsögre gondoltál? o.o
2013. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Háziasított tengerimalacból csak nagy fajta van. Nem tudom, mire gondoltál, van olyan, hogy törpe tengerimalac, de őket alig tartják hobbiállatként, és még ők is 20 cm hosszúak.

[link] (annyira nem is hasonlítanak a tengerimalacokhoz)

Ha tényleg rájuk gondoltál, akkor elég drága mulatság lesz, és lehet, hogy külön engedély kell a tartásukhoz.


Valószínű, hogy összekeversz valamit, vagy aranyhörcsögre gondoltál, vagy kölyök tengerimalacra.

2013. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Láttam olyat, hogy Dzsungáriai törpe tengerimalac és az max 11cm-re nő meg.
2013. aug. 13. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik :) Csak dzsungáriai törpehörcsög van. Ők tényleg 6-10 cm hosszúak.
2013. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. És Ti milyet ajánlotok, hogy milyet vegyek?
2013. aug. 14. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen jó:)) Mindegyik fajta aranyosa, én egyedül a kopasz tengerimalacot utálom, szerintem gusztustalan. De ezen kívül mindegyik aranyos:D Ha állatkereskedésből veszed, vegyél azt ami van, mert teljesen mind egy:D
2013. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És 2 (kettő) törpehörcsögnek ez a kalitka ( [link] ) elég?
2013. aug. 14. 12:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Javítom: ketrec!
2013. aug. 14. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ha már veszel ketrecet valami jobbat, és minőségibbet vegyél. A ketrecet csak egyszer kell venned mert több évig jó lesz akár 15-20 évig is. Szóval én valami komolyabbat ajánlanékinkább: [link]


[link]


Ezek teljesen be vannak rendezve, a kiszállítás pedig az egész ország területén ingyenes, én inkább ezekből válogatnék, szerintem jobbak, és ne az áran zéd, hanem azt hogy ezekben sokkal jobban érzik magukat mint abban, 1000-szer izgalmasabbak ezek a ketrecek.

2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Törpehörcsögöt nem tartunk együtt, mert magányos állat, a természetben is csak párzási időszakban találkoznak egymással. Ha hörcsögöt veszel, mindenképpen egyet vegyél, ha tengerimalacot, akkor pedig kettőt vagy többet!

A ketrecre visszatérve az egy kicsit szűkös, inkább vedd az eggyel nagyobb méretet, még ez is nagyon olcsó: [link]

2013. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!