Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A görényem ilyen oltásokat...

A görényem ilyen oltásokat kapott 12 hetes korában: Nobivac DHPPi+Nobivac Lepto. Ez jó neki?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy majd csak egy év múlva kell visszavinni.Több oldalon pedig azt írják, hogy 2 hetente kell hogy kapják az első 3 (? ) oltásukat és nem is ilyeneket említenek meg. Nem lesz baja a görényemnek? Vagy ez nem is használ neki?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől jött, megvolt az első három oltása? (Mert akkor még 12 hetesen kap egy kombináltat - ami ez - és később egy veszettség ellenit, ha ki szeretnéd vinni.) Akkor nem gond, ha csak egyet kapott. De ez kutyáknak javasolt, ha jól láttam, Eurican-t szoktak írni, de biztos ez is legalább annyira megfelelő, nem vagyok szakértő. Viszont ugye nem egy egész adagot kapott? Az nagyon kiütheti szegényt.
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem tenyésztőtől lett véve,nem volt oltása.

Tehát akkor ártani nem ártott neki?

2013. aug. 20. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt, akkor kell még oltás. Ez nem ártott, de ez kevés a rendes immunizációhoz. Bár nem tudom, az első oltásokat hogyan lehet bepótolni, mivel elmúlt az az időszak. Érdeklődj ezzel foglalkozó fórumon, talán lesz tenyésztéssel foglalkozó, aki tud válaszolni. (Így fertőzésveszélyes lehet.)
2013. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. aug. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!