Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is van ilyen a nyuszito...

Nektek is van ilyen a nyuszitoknál?

Figyelt kérdés

A hátsó lábainál néha látom, hogy hosszabb 1-1 szőrcsomó. Ha megfogom, picit meghúzom, kijön, de egy piros folt, seb lesz a talpán.


Ez mitől lehet? Ha nem húzom meg, kijön magától amúgy. Ez fájhat neki vajon? Jó kedvű, ugrál kint-bent, eszik, fél évig fel sem tűnt, hogy ilyen a talpa (nem lehetett megfogni..)


2013. aug. 12. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
én megnézetném állatorvossal, nálam nincs ilyen.
2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor váltja a szőrét, van olyan, hogy ilyen kis csomókban kijön a szőre, mint a tiédnek. Leginkább a talpánál, de sokszor a nyaka körül is. Viszont nincs utána se seb, se vörös bőr, hanem rengeteg másik szőr. Nem tudom, hogy nálatok mi lehet a gond. Lehet gombás, de az is lehet, hogy a szőrhullás miatt sokat vakarózik és kivakarja. Viszont akkor nem csak ott lenne piros. Szerintem nézesd meg állatorvossal a biztonság kedvéért. Megijedni nem kell, de jobb az óvatosság.
2013. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, vagyis hogy állnak ki ilyen szőrcsomók de nem lesz sebes, egyszer nekiültem kiszegetni, egy kisebb maréknyi lett, de nem fájt neki csak nm értékelte hogy nem szaladgálhat :) nézesd meg dokival mert náluk elég nehéz észrevenni a bőrproblémákat a sűrű szőr miatt, nem tudhatod mióta van neki meg, mennyire fáj neki..
2013. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!