Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nnnoo xd vennék egy tengerimal...

H.B10 kérdése:

Nnnoo xd vennék egy tengerimalacot és anyám ugymond engedné de apám nem nagyon aztmondja h büdösek es este visitani fog ugye mint mar olvastam h nem büdösek csak nem visitanak éjszaka?

Figyelt kérdés
Es aztmondjak h erre költenem el a penzem de nemertik meg h nekem most telik ra h gyözzem meg őket

2013. aug. 14. 00:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5.000 forintban vannak.
2013. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én malackám esténkét visított, borogatott, az önitatóját csapkodta (hátrahúzta a fogával,és elengedte.), szaladgál stb.. :s

Viszotn bent ne tartsd!!

Nekem 1 hónapig volt bent a szobámba, 2 hétig itthon voltam mert beteg lettem,és kiderült hogy allergiás vagyok rá..És ha tovább tartottam volna bent a szobámba halálos is lehetett volna.. :/ Azóta kint vannak a cocáim.

2013. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!