Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulakat szabad egyedül...

A törpenyulakat szabad egyedül tartani, vagy a tengerimalacokhoz hasonlóan kell egy társ nekik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a nyulak magányos állatok.
2013. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tehát nem kell nekik társ.
2013. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem. Nekik Te vagy a társ:) ha eleget foglalkozol velük, nem lesznek magányosak. Ha meg nincs időd foglalkozni vele, akkor ne legyen nyuszid.
2013. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam :)
2013. aug. 15. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
törpenyuszit egyedül kell tartani, mert ha fiú-lány párost veszel, akkor nagyon sok kis nyuszi lesz, hacsak nem ivartalanítod őket, az azonos nemű nyuszik, pedig nem viselik el egymást. Ha valami kérdésed van a törpenyuszik tartásával kapcsolatban nyugodtan írj üzenetet nekem, világ életemben volt nyuszim, apukám is mióta él tart nyuszikat :)
2013. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze hogy szabad! Nekem volt tengerimalacom és azok nagyon nem tudtak meglenni egymás nélkül! de a nyulak azok mgányos állatok azok elvannak egyedül is! :)
2013. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közölni szeretném hogy nekem két lány nyuszim van különböző helyről és NEM bántják egymást.

Amúgy lehet őket egyedül tartani. Eddig nekünk is úgy volt. Csak nem tudtunk sokat vele lenni,ezért vettünk neki egy barátnőt.

2013. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Off, bocsánat! Attól a válaszolótól kérdezném akinek mindig volt nyula. :)

Van egy törpenyuszink aki most kint lakik a teraszon. Kb. 6hónapos. Ha jön a tél akkor is kint lehet a ketrecben? Nem fagy meg? Mennyire hidegben lehet még kint?

2013. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!