Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot szeretnék! Ha...

Tengerimalacot szeretnék! Ha egyet veszek unatkozni fog? Vegyek kettőt, vagy el van egyedül is?

Figyelt kérdés
Illetve ketrecet vegyek neki vagy egy akváriumot vagyis terráriumot? Mekkora legyen a ketrec/terrárium mérete ?
2013. aug. 16. 08:39
 1/9 anonim válasza:
Unatkozni fog szerintem.Inkább 2-őt.A másodikról fogalmam sincs.
2013. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kettőt vegyél, mert egyedül unatkozni fog, és mindenképp ketrecet. Én tegnap rendeltem egy 100*50 centiset, 10100 Ft-ért, ilyet: [link]

Ingyen kiszállítják, kb. 2-3 nap alatt, mondjuk nekem tegnap a visszaigazaoló e-mailben azt írták, rögtön küldik, tehát lehet, hogy már ma hozzák. A terrárium nem tud rendesen szellőzni, nem is praktikus, tehát a ketrecet válaszd.

2013. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha van egy kis időd, vaterán lehet venni ESZMÉLETLEN olcsón ketrecet.

Mi 500ftért vettünk ugyan ilyet.


Ui:Vigyázz velük, könnyen szaporodnak!

2013. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha két fiút veszek ők balhézni fognak egymással ?
2013. aug. 16. 09:09
 5/9 anonim válasza:

Szia

Mindenképpen ketrecet vegyél, mert a terráriumból lazán kiugrik. Tapasztalatból mondom :-D

Társas lény, szóval örülni fog egy társnak, bár az én cocám eléldegélt 8évig is egyedül. Azt hogy a két hím, hogy viszonyul egymáshoz, nem tudom, de 2 nősténnyel nem hiszem, hogy gond lenne.

2013. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Baratnomnek volt tengerimalaca,azonos nemuek voltak,mert nem akarta,hogy szulessenek kicsik,de egyedul unatkoznak. Ketrec jobb nekik ,mert bar lehet hogy kiszorjak a forgacsot idonkent, sokkal jobban szellozik, tobb friss levegohoz jutnak,mint egy terrariumban. Vett nekik jatekokat is a ketrecbe, es sokszor kiengedte oket a szobaba. Nem kakiltak be,csak a ketrecbe.
2013. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyedül unatkozik, ha többen vannak, akkor nagyobb a biztonságérzetük is. Két (vagy több) azonos neműt vegyél.

Ha testvéreket veszel, akik eddig is együtt voltak, akkor nem fognak balhézni.

Ha nem testvérek, akkor nem árt, ha az egyik nagyobb, mint a másik, így egyértelmű, hogy ki a főnök.

Egy kis balhé azért előfordul néha, de általában hamar véget ér.

2013. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha két kicsit veszel amik testvérek akkor nem lesz gond viszont akor se lesz balhé ha egy kicsit és egy nagyobbat veszel két csajszival nincs semi gond
2013. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 2 db malackát vegyél!A természetben 8-12 fős csoportokban élnek.Ketrecet vegyél,kb. 100*50 cm alapterületűt.Itt vannak nagyon jók:

[link] vagy [link]

A tartásukat itt olvashatod:

[link]

[link]

[link]

És pár jó tenyésztő:

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni:).

2013. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!