Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mekkora ketrec?

Ez mekkora ketrec?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 16. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 75x45 cm-es.
2013. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy Ferplast Rabbit 80 nyúlketrec 77x48x42cm.
2013. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Malacoknak eggyel nagyobb, 100-as ketrec való.
2013. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Tengerimalacnak nem ilyen kell. Mellesleg istenem-.-""" NEM TUDJÁTOK FELFOGNI HOGY NEM SZABAD 1 TENGERIMALACOT TARTANI?????? UGYAN IS GONDOLOM HOGY EBBE EGYET TARTANÁL.... ÁLLATKÍNZÁS, NEM FOGOD FEL??? LEÍRJÁK MINDE EGES ROHADT FÓRUMBAN HOGY KETTŐT KELL TARTANI!!!!!!!!!!!!!!!! MELLESLEG 100×50-ESBE KELL TARTANI A TENGERIMALAC, NÁZD MÁR MEG A KETRECET, MEG SEM TUD BENNE MOZDULNI TE ÉSZLÉNY-.- ISTENEM ANNYIRA ELEGEM VAN MÁR EBBŐL AZ OKOS EMBEREKBŐL AKIK CSAK KÍNOZZÁK AZ ÁLLATOT. HA EGYEDÜL TARTOD DEPIS LESZ ÉS MEGHAL, ÉS ELCSEZSED AZ EGÉSZ ÉLETÉT UNATKOZNI FOG MEG MINDEN. DE GONDOLOM TÉGED NEM ÉRDEKEL, MERT TE NEM AKARSZ KETTŐT CSAK EGYET-.- SZÁNALMAS.
2013. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző, ki beszélt itt egyedül tartott malacról? A képeken is 2 malac van a ketrecben.

Az viszont tény, hogy egy ekkora ketrec nem elég 2 malacnak, de senki nem mondta, hogy a kérdező ilyenben akarja tartani őket.

2013. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó csak felkaptam a vizet bocs. Mellesleg kettőt ebbe??? Jézusom. Az volt az utolsó reményem hogy remélem ebbe még csak egyet tarta. Na hát ez egy egérketrec.... Úristen. Ha van társsa akkor nincs gond, bocsi de ezt nem tudtam mivel nekem csak itt egy link van, és abba nincs se malac, csak a kerec. Na mind egy.. De ez a ketrec esetleg egérnek való! De ezt komolyan mondom, nem vicclek! Ez a keterc katasztrófa.
2013. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egérnek végképp nem jó, több mint 2 cm a rácstávolság.

Sajnos ezt a Ferplast tényleg malacnak szánta...

2013. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagyis nyúlnak, de a Ferplast Cavia 80 pont ugyanez.
2013. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képletesen értettem.....
2013. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy egyáltalán az övé-e? Úr Isten.. Azt sem tudjátok miért kérdezte, de egy-kettőtök már osztja itt az észt. Honnan tudod, hogy malacot akar beletenni? Honnan tudod, hogy egyáltalán mit akar vele csinálni??
2013. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!