Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?...

Mi baja lehet a nyulamnak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem a nyuszinak enni adni, benyitottam a pincébe (ott van a ketrec) és elkezd körbe körbe szaladgálni a ketrecében, de úgy hogy nekiment a falnak, mindennek nekivergődött. Kivettem, simogattam, fogait csikorgatja, nagy szemek, fel van puffadva, össze van húzódva és egyhelyben van, egész nap semmit nem evett, nem ivott, 1 órája láttam hogy hogy van, most ugyanúgy van.Állatorvoshoz nem fogom vinni, 30 km körzetben nincs, autónk javitás alatt van. Vmi házi megoldást szeretnék!!!!

2013. aug. 16. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Imádkozz...
2013. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ássad a sírját
2013. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Otthon nem tudsz vele semmit sem csinálni. szerintem.

próbálj vele sok folyadékot itatni és próbáld meg etetni :)

Hátha segít ez valamit .

14/L :)

2013. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod állatorvoshoz vinni, legalább hívj fel egy jó nyulas dokit (torpenyul.hu oldalon van egy csomó) és kérdezd meg, hogy mit csinálj. Vagy próbálj meg kölcsön kérni kocsit valakitől. Már bocsi, de én a helyedben vonatoznék vagy buszoznék, ha nincs kocsi és nem tudom máshogy megoldani, ha számítana neked, te is mindent megpróbálnál. Ha nem csinálsz semmit biztos, hogy nem éli túl.
2013. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még az jutott eszembe, hogy ha van, adj neki probiotikumot, az segíti a bélműködést. Vagy ha van nálatok kisállat bolt, ott mondd el a tüneteket és hátha tudnak adni valamit.
2013. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod házilag kezelni, tömegközlekedéssel vidd gyorsan orvoshoz, mert ez komolynak tűnik.
2013. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
irány az állatorvos!
2013. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kezdj tőle búcsúzkodni

Ha nem viszed orvoshoz, mást úgysem tehetsz

2013. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vittem el sehova, de javul-javul..:)
2013. aug. 20. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Na akkor jó, de ha tudod, azért vidd el, nehogy visszaessen. Mit adtál neki, hogy jobban lett?
2013. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!