Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (tengerimalac)

Figyelt kérdés

Van egy tengerimalacom kb fél éve van nálam.Egy 60x40-es ketrecben. Tudom hogy nem lehet egyedül tartani és hogy a ketrece is kicsi neki. Szeretnék is neki társat meg minden de van két elég nagy probléma:

1, a szüleim tutti nem válalnának be még egyet mert őt is alig engedték meg mert nagyon nagyon szerettem volna tengerimalacot és most is nagyon szeretem a malackám.

2,eléggé kicsi a szobám /kb 3x3 m / és csak a legfontosabb bútorok vannak benne de hogy is mondjam csurig van nem tudnám hova tenni az 1méteres ketrecet mert: az ajtó mellet /bal oldalon falnál/ van az íróasztalom felette polcok az asztal mellet az éjjeliszekrényem az ajtóval szembe lévő falnál az ágyam felette az ablak és az ajtótol jobra lévő falnál a szekrénysorom és ott melette van most a tengerimalacom a legalso polcon a 60-as ketreecbe és az a baj hogy már csak 80 cm hely van szóval nem nagyon tudnám hova rakni az 1m kerecet:(

ha valaki tud léegyenszíves segítsen ebben a helyzetben mit tenne.előre is köszi



2013. aug. 16. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész a kisállat bóltba veszel egy tengeri malacot és ha szerencséd van nem veszik észre hogy 1 helyett 2 van , XD
2013. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia

Nekem is van malackám (4 éves múlt idén), és egyedül él. Tapasztalataim szerint nem kell nekik társ, ha eleget foglalkozol vele. Az enyém teljesen kiegyensúlyozott. Nincs is nagy helye(szintén hely hiány miatt), de rakd ki őt sétálni a szobádban a padlóra. :)

2013. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen kell neki társ, utolsóra ne hallgass! Igénylik a társat, mint az emberek, mi sem tudunk társ nélkül élni... Amúgy nem tudod kitenni a ketrecet a szobádból? Nappali, folyosó, vagy valami??:) Amúgy mond meg nekik hogy ha nem lesz neki társa hamar meg fog halni, ami igaz is, és mond meg nekik hogy ez így csak állatkínzás, mivel állatvédelmi törvény is előírja a két malacot, hogy nem lehet egyedül tartani...
2013. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom kirakni a ketrecet... abba tutti nem mennének bele:(köszi mindenkinek
2013. aug. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!