Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem születnek kis...

Miért nem születnek kis hörcsögök?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja egy ketrecbe van a fiú és a lány hörim mégsem történik semmi...Nagyon szeretnénk kicsiket (még mielőtt elkezdtek mindennek lehordani lesz helyük nekik is,nem felelőtlenül vágtunk bele),de valamiért mégsem akar összejönni a dolog.Mindenki azt mondta hogy nagyon szapora állatok stb,akkor mégis mi lehet a probléma? A lány 4 hónapos a fiú 6-7 körül.
2013. aug. 16. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

már nem azért, de tényleg nagyon felelősek vagytok, ha a lány 4 hónapos.

inkább örülj neki, és szedd szét őket, mert a lánynak már be van csontosodva a medencéje.

2013. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ember!Még csak 4hónapos,2 és félhónapos volt mikor összetettem őket!Miért csontosodna be a medencéje?
2013. aug. 17. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha 3 hónapos koráig nem szül, akkor becsontosodik, és utána már belehalhat a szülésbe.
2013. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmmm...hát nem tudom,rákerestem de én ilyet sehol nem találtam....tudsz esetleg egy linket adni ahol ez le van írva???
2013. aug. 17. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta hörik?
2013. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dzsungáriai törpehörik!és azért tartom hülyeségnek amit az előző válaszoló írt,mert eleve azt írják,hogy 2,de inkább 3 hónapos kortól ajánlott őket szaporítani...érdekes volna akkor,ha már 3 hónaposan becsontosodna a medencéje,de lehet én vagyok a hülye.
2013. aug. 17. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen első te nagyon hülye vagy!!!

6 hónapos korában csontosodik a medence és 3 hónapos kora előtt TILOS elletni... -.-" Szánalmas, hogy valaki nem tudja mit beszél és terjeszti... Mivé lett ez a világ...


Amúgy kérdező... Lehet, hogy valamelyik állat steril/meddő... Sajnos a beltenyészet egyik oka... Inkább ne tenyészd őket főleg ha kereskedésből-szaporítótól vannak... Vegyél egy tenyésztőnél és tőle kérdezősködj, ne ilyen retardált agyatlan izéktől akik egy egyjegyű számot se tudnak jól megjegyezni vagy hülyétől hallották és osztják az észt... -.-"

2013. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD
2013. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!