Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nézegettem ketrecet a tengerim...

H.B10 kérdése:

Nézegettem ketrecet a tengerimalacomnak és találtam 1 et és attól h nyúl ketrec attól még jó a malacnak nem? Ferplast rabbit 100 as

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 19. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan ketrec kell egy hörcsögnek amiben van kis háza, tud létrázni, stb?
2013. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen jó ketrec.
2013. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A ketrec az tökéletes, amit itt a linkben adnak hozzá csomagot, abból a széna, a gyógynövény-mix meg a forgács jó a malacoknak, a nyúltápot esetleg szép lassan bele lehet keverni a malactápba.

De jobban jársz, ha veszel ugyanilyen ketrecet alapcsomag nélkül és rendelsz hozzá (vagy veszel máshol) tengerimalac tápot.

[link]

2013. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyúltápba A.C.S. nevű kokcidiózis elleni gyógyszert kevernek,ami a tengerimalacoknál vese problémákat okoz,szóval méreg!Azt ne adj neki!És egy malacod van ugye?

Vegyél neki társat mert hamar depis lesz és meghal!A ketrec tökéletes 2 malacnak is.

2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 malac még csak lesz:D és tudom h a nyul cuccok nemkellenek hozzá
2013. aug. 20. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma hozták ki a ketrecet, ugyanilyen. Nagyon szép, praktikus, sokkal jobban érzik benne magukat a malacaim, mint a 80*45-ösben, mert eddig abban voltak. Ajánlom ezt a ketrecet, tökéletes két tengerimalacnak és nagyon szép, megéri az árát.
2013. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én ezt a ketrecet vettem a fressnapf-nél, ott felszerelés nélkül 7000ft volt
2013. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!