Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem le a tengerimala...

Virág0 kérdése:

Hogyan vegyem le a tengerimalacomról a hámját?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma kivittem a tengerimalackámat sétálni a kertbe(már2x-ra)ugyan úgy reagállt mi az elsőre.:c Behoztam mert éreztem,hogy kezd feszült lenni.Gyorsan felszaladtam vele az emeletre.már éreztem hogy nagyon szabadulni akar ezért betettem a helyére.És onnantól kész..teljesen meg van őrülve össze-vissza rohangál.Nem hagyja hogy levegyem a hámját:S meg akar harapni.Szerintetek hogy vegyem le róla?Már próbálkoztam uborkával meg mindennel hogy lefoglaljam és akkor sem..Létszi csak értelmes válaszokat :c kÖSZI:)

2013. aug. 20. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A malacra nem való a hám.

Várj egy kis ideig, amíg lenyugszik, de lehet, hogy pont a hám kényelmetlen neki és attól van megzavarodva.

Ha egyszer leveszed, többet ne add rá!

2013. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát valószínű..az biztos hogy többet nem adom rá.De hogyan szedjem le róla?:(
2013. aug. 20. 12:06
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél fel mindkét kezedre sütőkesztyűt, és azzal fogd le a malacod rendesen, hogy ne tudjon mozogni, és ollóval óvatosan próbáld meg levágni a hámot, ha a kesztyűben nem tudod szétkapcsolni.
2013. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs aki segítsen?
2013. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez a kesztyűs jó ötlet :)) köszönöm. csak milyen kesztyű?:D .. és nem nincs aki segítsen :c
2013. aug. 20. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
hát a sütőkesztyű az olyan kesztyű, ami azért van, hogy meg tudd fogni pl. a forró lábasnak a fülét, mert olyan vastag anyagból van. minden konyhában kell lennie ilyennek (és ált. 2 szokott lenni) :)
2013. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oh tényleg köszönöm:))) ez nagyon jó ötlet megkönnyebbültem.!köszönöm szépen:).!!
2013. aug. 20. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Tererd türcsibe, és csak azt a részét csomagold ki, amelyiken dogozol. A harapós fele maradjon eldugva. És főleg maradj nyugodt! Amúgy ha már amúgy sem kell az a hám, ollót is használhatsz...
2013. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már sikerült szerencsére kiszabadítani a kesztyűs megoldással:) és még a hámot sem kellett szétvágni!remélem mostmár megnyugszik a kis drága:)Köszön9m a segítséget mindenkinek:)!
2013. aug. 20. 13:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha mozgatni akarod, a malackát, a szobádban keríts le neki egy részt, és vegyél neki egy azonos nemű játszópajtást, akivel lehet kergetőzni. Ha ketten van, kevésbé lesz gyáva! :)
2013. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!