Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim aki nem eszik!?

Van egy nyuszim aki nem eszik!?

Figyelt kérdés
Van egy nyulam aki tegnap bekajált egy kartondobozból papírt !és most nem eszik és csak keveset iszik ! és olyan furcsa hangot hallat ! egész nap csak fekszik és esetleg mosakszik ! ehez még kedvtelen és nem haszonlít önmagára ! KÉRLEK SZÉPEN SEGÍTSETEK ! NAGYON AGGÓDOM ÉRTE !

2013. aug. 21. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi mit tehetnénk? Sajnos nem tudjuk meggyógyítani innen a távolból, neten keresztül. Vidd orvoshoz, amíg még nem késő.
2013. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz egy kocsit, és helyből valamelyik profi nyulas, vagy egzotikus végzettségű dokihoz menjetek vele! A torpenyul.hu-n találsz egy doki ajánlót.

Egy zsákmány állat nem panaszkodik, csak ha már nagyon beteg!

2013. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem vagyok orvos de szerintem ez nagy baj!Próbálj változtatni az étrendjén kicsit(pl.:adj neki gyümölcsöt,zöldséget ez azért fontos mert mivel van a gyümölcsben víz és vitamin talán segít zöldség úgy szintén.)Amúgy az én nyulam tavaly 1 fél karton dobozt megevett de még él.
2013. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!