Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ez a patkány tenyésztő?

Milyen ez a patkány tenyésztő?

Figyelt kérdés

Rá gondolok: [link]

Szeretnék venni kispatkányt, és eddig ő tűnik a legjobb választásnak. Van egy jó pár fajtája úgy látom, gondolom nagyban csinálja. De szeretnék hallani néhány tapasztalatot azoktól aki már vásárolt nála. Milyenek a patik? Árakról vélemény?


2013. aug. 22. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hozzánk jöhetnél, dugig van az udvar patkánnyal a szomszédunk miatt. :D
2013. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki nagyban csinálja - főleg patiknál, ahol a hobbira szinte nincs is kereslet - az tuti kígyónak is árul amiből következik, hogy nem egészséges, gondosan szelektált az állománya... :/
2013. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Attól szeretnék véleményt, tapasztalatot aki vásárolt tőle, nem attól aki nem ért hozzá!

Patkányokra is elég nagy kereslet van, azért elég sok ember szereti őket. Ismerősi köreimben is van, ezért én is szeretnék, de nem akármilyen állatkereskedésből hanem tenyésztőtől. És itt azért elég sok különleges fajtát is felsorol, amiből gondolom ért hozzá és kígyónak nem ad. Meg azért ennyiért kígyónak nem vesz senki.... máshol láttam kígyónak eladó patkányokat is 200ft-ért, na az biztos nem kéne nekem háziállatnak!

2013. aug. 22. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább kígyónak szánt patkányt vennék!Volt már patim,ő is kígyókajának volt árulva.És mégis egészséges patkány volt(3,5 évig élt).Szerintem nemesebb dolog halálraítélt állatokat megmenteni.Amúgy kérdésedre válaszolva,szerintem jó tenyésztő.
2013. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy azok az állatok se betegek amiket kígyónak árulnak, mert ugye azoknak se lehet akármilyet adni, de én valami különlegesebb fajtát szeretnék pl. rex vagy kopasz és ilyeneket nem kapni akárhol, ritkák.
2013. aug. 23. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor attól vegyél patkányt akit belinkeltél.
2013. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

4. Válaszoló!!

Igen nemes dolog megmenteni a patkányokat a haláltól,de gondolj bele!

Ha megveszed és mindenki megveszi öket a szaporító tovább szaporítja az àllatokat rossz körülmények között,beltenyészettel és ha egy felszabadul ö helyette tenyészt egy egész almot(mondjuk 5 patkányt) és igaz hogy egynek megmentetted az életét de 5 patkány miattad nyomorúságban élhet amíg nem jön újjabb ,,szuperhös" hogy támogassa a szaporítót azzal az 1000 forinttal amit kifizetett neki!!!

2013. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom,de mikor meglátom őket úgy megsajnálom őket.És olyan jó segíteni nekik.Tudom lesznek új almok,ha megveszem az egyiket,de mégis olyan borzasztó lenne számomra,hogy ott hagyjam meghalni szegényeket:(.
2013. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy,ha hagyom a patkányt akkor is szaporítanak tovább és még az a patkány is meghal akit megmentenék...!
2013. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek tőle vannak :) Nagyon kedves és gyönyörű állatai vannak!
2014. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!