Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 5mm vastag terráriumom egyik...

5mm vastag terráriumom egyik oldalába üvegessel szeretnék egy 8cm-es lyukat kivágatni. Viszont félek, hogyha törölgetem majd az üveget, vagy neki megy hörcsög ?

Figyelt kérdés
valami neki ütődik akkor jobban reped, mint amikor nem volt rajta lyuk.vagy ez hülyeség arra gondoltam a lyuk kivágásánál körbekenem azzal az anyaggal amivel összeragasszák az üveget eleve
2013. aug. 22. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon nagy hörcsögnek kéne lennie, hogy nekimenve összetörje. :) Kenegetni fölösleges, mert az üveges szépen lecsiszolja. Maximum a lyuk közelében lesz egy kicsivel törékenyebb, de ahhoz is elég nagy ütés kéne. Egy hörcsögtől, vagy egy kisebb koppanástól nem fog szétesni egy 5 mm-es üveg, emiatt ne aggódj. :)
2013. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 23. 09:06
 3/4 törppilla12 válasza:
Szia tudnám ajánlani,hogy a lyuk folytatása összeszerelhető csövek legyenek.Az én hörim nagyon szereti nagyon sokat játszik benne.Azt is tudnám ajánlani,hogy jó csavarosak és lehetnek meredekek is a csövek.Főleg ha egyedül van a höri nekem is egyedül van és elég jól érzi magát benne sokat játszik vele.Eleinte félni fog tőle és ha bele megy benne ragad a meredek részeknél,de egy kis idő elteltével már szinte szaladni fog benne vagyis az enyém ezt csinálja,saját tapasztalatomat írom le nem tudom,hogy a tiéd hogy fog viselkedni,de átlagban ezt csinálják.A csövek könnyen tisztíthatók,én hetente egy szer kimosom vízzel.Ha már úgy látod nagyon koszos akkor egy kis flóraszeptes vízzel is ki lehet mosni,de akkor hagyd,hogy jól kiszellőzzön.Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

meredekre hogy tudod megcsinálni. külön kapható ilyen fajta cső.

tudnál képet mellékelni róla, ill. hol tudok ilyet venni

2013. aug. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!