Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot vehetnék a...

Milyen kisállatot vehetnék a kistesómnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Van egy 11 éves kistesóm aki nagyon szeretne kis állatkát és én úgy döntöttem venni fogok neki szülinapjára úgy szeretném hogy mindenképp 2 állatot mert én is szeretnék! Milyen kis állatokat ajánlotok?

2013. aug. 24. 11:41
 1/10 anonim válasza:
Elég kis állat a kis tesód szerintem :D
2013. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha kettőt szeretnél, és fontos, hogy kis helyen legyenek, akkor vegyél 2 egeret.


ha elférne egy nagyobb ketrec, akkor tengerimalac szerintem tök jó lenne. vagy patkány. vagy degu.


de mindkét fajta állatból azonos neműt vegyél. hogy ne szaporodjanak.


de ha bemész az állatkereskedésbe, akkor ne hagyd, hogy az eladó 2 hörcsögre rábeszéljen, mert nem társas állatok.

2013. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tengerimalacot ajánlok mert azt mindenképp párban kell tartani:)
2013. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tengerimalac,csak vigyázz ha lányokat akarsz mindenképp tenyésztő!Nekem volt 6 malacom,mára csak négy van,2 nőstényt vemhesen vettem és belső mérgezésben meghaltak(az egyik ma reggel):(!És csak egynemű malacokat!Ha fiút akarsz vagy tesók legyenek,vagy egy év korkülübség!
2013. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tengerimalac szerintem nagyon jó én is azt tartok és ha azt szeretnél nekem van és ingyen odaadom!
2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hörcsögöt,az kedves,aranyos állat
2013. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10:13-as,a hörcsög nem jó választás!Lehet,hogy aranyos,de:

1.Ha párban tartják őket verekednek.Akkor is ha 2 különneműt vesznek,sőt akkor még párosodnak is.Az egyetlen megoldás 2 külön terrárium lenne,benne különrakva a 2 höri.

2. A hörcsög eléggé agresszív.Nem tűri az állandó simit,hanem jól megharap.


Szóval én továbbra is a tengerimalacot ajánlom:).

2013. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

˝2. külön terrárium lenne,benne különrakva a 2 höri.

2. A hörcsög eléggé agresszív˝

2 után 2 jön?

2013. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnéznéd rájönnél,hogy két pontot írtam,nem azt,hogy 2.,2.!
2013. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az első pont:1.Ha párban tartják őket verekednek.Akkor is ha 2 különneműt vesznek,sőt akkor még párosodnak is.Az egyetlen megoldás 2 külön terrárium lenne,benne különrakva a 2 höri.

Ez meg a második pont:2. A hörcsög eléggé agresszív.Nem tűri az állandó simit,hanem jól megharap.

2013. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!