Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig normális, ha a hazahozo...

Meddig normális, ha a hazahozott törpenyuszi nem pisil?

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél órája hoztuk haza, 6 hetes. Nemrég eszegetett és ivott kicsit, egy bogyót már produkált, de pisilni még nem pisilt... Meddig normális?

2013. aug. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
na most már pisilt?? szerintem ha reggel nem pisil akkor lehet vmi probléma, most még csak nem szokta meg a helyét, a bogyó könnyen kipotyog a pisire jobban felkészülnek és ellazulnak, vagyis amikor én látom pisilni elég relaxálós feje van :DD
2013. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( Már rengeteg bogyót hagyott, de pisilnie még nem sikerült. Igaz, nem viszi túlzásba az ivást, lehetséges, hogy ez is az oka...
2013. aug. 24. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
na mostanra már pisilnie kellett :D de igen amennyi bemegy annyi is jön ki :D lehet nem szomjas mert elég párás a levegő
2013. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegényke nem találja a pisilős WC-t! :)

Ugri is kétségbe van esve, és fél napig is visszatartja, ha nincs hova... :D

Gondolom azóta győzött a szükség. :)

Pakold 1 sarokba az összes produktumot, és abba a sarokba minden takarításnál tegyél vissza szaganyagot. Ők az orrukkal keresik meg a toalettet, de a pisilős WC, és a bogyózós WC szerintük 2 fogalom. :)


Őrülök, hogy mégiscsak 6 hetes, nem 3...

2013. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hajnalban végre megtört a jég, sikerült pisilnie, igaz, az ellenkező sarokba, mint ahol az alom volt, de semmi gond :D


Sajnos a 3 hetes nyuszis kérdező nem én vagyok, én is tegnap elborzadtam a kérdést látva :(

2013. aug. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!