Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik tápot vegyem meg neki?

Melyik tápot vegyem meg neki?

Figyelt kérdés

a nyuszimnak eddig a cuni fit táphoz halywoodot kevertem de most néztem hogy annak csak 10,9 a rost tartalma a fitnek pedig 15, így úgy gondoltam a halywood helyett most vmi finomabbat veszek neki nem ilyen rudas tápot. Olyan tápot keresek amiben nincsenek kemény darabok, hanem puhább mint pl a halywood vagy a fit, a cuni crispy muesli, a cuni crispy, a cuni nature és a cuni nature re-balance között nem tudok dönteni hogy melyik lehet a legmegfelelőbb a nyuszikámnak :)

előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. aug. 24. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cuni complete a legjobb. Aztán a nature, a re-balance a kövér vagy idős-beteg nyulaknak való.
2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15-től jó a rosttartalma, annál kevesebb százalékosat ne is vegyél. Nem baj, ha nem puhák a szemek, az a lényeg, hogy egészséges legyen, és sokáig éljen mellette a nyuszi :) A legjobb tényleg a Cuni Complete.
2013. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egyszer a Riga Mix Dwarf Rabbit-ot!

METRO-ban, Tesco-ban kapható, 1,3 kg-os zacsiban van kb. 1300 Ft-ért, tehát kb. egy ezres kilója.

2013. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy a complete a legjobb táp de sajnos azt nem igazán engedhetem meg magamnak, azért fontos hogy puha legyen mert az arcán egy elég csúnya tályog van a dokink már 3szor megműtötte és azt mondta hogy csoda hogy még tud enni mert olyan szinten szivacsos az állkapcsa, ezért nem akarok neki kemény darabos tápot adni se olyat amibe kukorica van, lehet azért él még mert nem erőltetem meg az állkapcsát :(
2013. aug. 25. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig a fogászati problémákra a Complete való! Van belőle 8 kilós zsákos kivitel, csak nehéz hozzájutni. Keress tenyésztőt a környékeden, vagy valakit akivel elosztjátok.

Fittből is van 25 kilós...


Illetve a friss fű képes csodát tenni a fűevőkkel... De csak fokozatos beszoktatással vezesd be az étrendjébe. De a legjobb az lenne, ha a végén főleg azzal lakna jól. Akkor a Complete ára se fog hanyatt vágni, ha kevés kell belőle.

2013. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Újpesten a Vet-Plus Állatpatikában a fél kilós Complete 765 Ft, nem tudom ez jó ár-e, van webáruháza is.
2013. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Halywood táp is nagyon jó, azt nyugodtan veheted neki:)
2013. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy van 2,5 kg-os kiszerelés is, az 3200 Ft, a 8 kilós 9800 Ft.

De tengerimalacoknak nem érdemes nagyobbat venni, mint ami egy-két hónap alatt elfogy, hiába jön ki kilóra olcsóbban, mert a C vitamin tartalom fokozatosan csökken felbontás után, hiába zárod vissza, vagy teszed át másik edénybe.

Esetleg tényleg úgy érdemes, ha többen összeálltok.

2013. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tengerimalac,hanem nyúl!
2013. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, csak hirtelen magamból indultam ki.

A fél kilós Cuni Complete 750, a 2,5 kg-os 3640, a 8 kilós 9800 Ft.

Nyuszinál nem érdekes a C vitamin.

2013. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!