Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó két tengerimala...

Ez a ketrec jó két tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

100asat sajn nem tudok venni.. :(

de szinte egésznap kint lehetnének :)

[link]



2013. aug. 26. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz de jobb lenne egy kicsit nagyobb ketrec.
2013. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Szia nekem hörcsögöm volt. Neki ennél kicsit nagyobb volt vegyél egy picin hoszzabbat vagy szélesebbet! és ha nem akarod hogy elbújjanak van ilyen "labda" amibe belerakod és a hogy egy az gurul és könnyen megtalálod a tengeri malac póráz az meg baromság szerintem szia
2013. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha egész nap kint lehetnének akkor jó. De ne hallgass a másodikra, tilos őket gömbbe rakni, mint ahogy a futókerék sem jó nekik, mert megsérül a gerincük.
2013. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanott ez csak egy ezressel drágább, de a malacok nagyon tudnák értékelni azt a 20 centit. Hidd el ezen nem érdemes spórolni. Nincs jobb annál, mintha a malacok rohangálni tudnak.

[link]

2013. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

120-ast vegyél nekik, az már jó lesz nekik.


Nekem két hörcsögöm van, külön ketrecben természetesen. De még külön-külön ők is nagyobban vannak, pedig hörcsögről van szó és egyedül vannak tartva!

2013. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ráadásul ennek kipattintható a feljárója, ha a malacaid felugranak a ház tetejére, akkor akár ki is veheted, és még nagyobb az a terület, ahol mozoghatnak kedvükre.

2013. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 100-as sokkal jobb lenne.
2013. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nem rossz de kényelmesebb lenne nekik egy ilyen [link]
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ige én is 100 asat akartam de sehogyan sem fér el a szobámban (elég kicsi a szobám) köszin a válaszokat szerntetek mit tegyek?? elég lesz nekik??
2013. aug. 28. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartasz malacot,ha a számukra megfelelő körülményeket nem tudod nekik biztosítani?
2013. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!