Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Törpenyulam az utóbbi 2...

Murlockmuki kérdése:

A Törpenyulam az utóbbi 2 napba furán viselkedik, állandóan támad meg menekülni próbál és morgó zümmögő hangot ad ki. Eddig még ilyen nem volt nagyon kedves kisnyúl, tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim az mondták h lehet hogy , párzási időszaka van vagy csak egyszerűen most ilyen a kedve

2013. aug. 27. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet, hogy kamaszodik... Nőstény vagy bak?
2013. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nőstény és fél éves
2013. aug. 27. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég valószínű, hogy az ivarzás miatt van. Nem gondolkodtatok az ivartalanításon? Jó eséllyel megoldaná!
2013. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnénk ivartalanítani , de akkor viselkedése ugyan így marad ?
2013. aug. 27. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy valószínűséggel így marad... Azért tanácsoltam az ivartalanítást, ráadásul sajnos a nőstény nyuszik többsége 4 éves korukra méhtestrákot kap a folyton osztódó szövet miatt, ennek is elejét venné a műtét, érdemes megfontolni!
2013. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtudod mondani nekem hogy , mennyibe kerül az ivartalanítás ?
2013. aug. 27. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

20 ezer.

és igen, ha nem ivartalaníttatod lehetséges, hogy vad marad.

2013. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!