Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti bevállalnátok egy 3 éves...

Ti bevállalnátok egy 3 éves pulihoz hozni egy törpenyulat?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy nyulat csak nem tudom milyen lenne vele a kutyánk..viszonylag barátságos, van egyik kertbe egy másik kutyánk egyszer összeengedtük őket és ő szinte nem is foglalkozott vele. hogyha sétáltatjuk akkor szokott ugatni kutyákra de mindig barátságos volt velük.
2013. aug. 27. 23:28
 1/5 anonim válasza:
nem.lehet hogy az elején nem, de későbbiekben tuti előjönne a testi fölény...
2013. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, neked kell ismerni a kutyádat. Én bármit bevállalhattam volna az enyém mellé, mert még a kölyökmacskákat sem bántotta (nyulakat sem). Egyedül galambot nem mertem volna (csirkével, pulykával nem volt baj), mert azokat megpróbálta elkapni. De csak azért, mert felkeltette a figyelmét, ahogy repkedtek. Neked kell tudnod, mennyire szelíd a kutya, lehet simán lehetne mellette nyúl, a jellemétől függ. De ha nagyon akarsz nyuszit szerintem meg lehet oldani, hogy ne legyen együtt a kutyával, csak ha te is ott vagy.
2013. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerti nyúl lenne?Vegytek már egy nagyobb példányt és nem lesz gond,ha a macskákat sem kergeti.A myuszi zsákmány állat és a mozgása bekapcsoljatja a kutya vadász ösztönét,tehát egy másik kutyával való kapcsolata nem mérvadó.Viszont a puli terelő kutya,így lehet,zaklatni fogja a nyulat,de levadászni talán nem,főleg ha minden ilyen megmozdulását letiltjátok és a myuszinak kialakítotok búvóhelyeket.
2013. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Arra, hogy a fajtársaival hogy viselkedik, ne alapozz semmit.. egy kisállathoz teljesen máshogy fog viszonyulni.

Egyébként én bevállalnám, de te ismered a kutyádat, neked kell tudni. Érdemes lenne pórázzal hozzászoktatni, azzal jobban tudod korrigálni.

2013. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!