Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az állatorvos ezért kér pénzt?

Az állatorvos ezért kér pénzt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az állatorvos sima vizsgálatért, amikor semmi gyógyszert meg semmit nem kell adni, kér el pénzt? Amikor csak megnézi az állatot, ha egészséges, mehet haza ennyi. Pár csuklyás patkányról lenne szó.

2013. aug. 28. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen kér, legalábbis nálunk szoktak. Miskolcon lakom egyébként. Kb fél perc alatt megnézegeti a kutyám megtapogatja, megnézi a fogait és ez kerül kb 3500 Ft-ba CSAK a vizsgálat. Tengerimalacnál volt kb1500ft, és akkor ezek után jött még a gyógyszer ára vagy az injekció amit adott nekik.
2013. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan állatorvos, aki nem kér pénzt, ha egészségesek az állataid. De nyilván jellemzőbb, hogy kér valamennyit. Szerintem érdemes vállalni ezt a kis költséget, ha okod van rá gyanakodni, hogy valami baja van.
2013. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a nyuszimmal 4 orvosnál voltam, először mikor hozzám került és vittem oltásra ott 2900 volt a vizsgálat + 1500 az oltás és ez kétszer, másodszor beteg lett a nyuszim 1. orvosnál pontosan nem tudom mennyi volt a vizsgálat de az is elég húzós 3000 körül volt, ezek után mentem a másik dokimhoz és neki mutattam a nyuszim, igazából megnézte hogy igen tályog de akkor nem kért pénzt, csak utána mikor műtétre vittem vissza, a negyedik pedig megint oltás volt mert frissen nyitott rendelőbe volt ilyen akció ott 2600ot fizettem ha azt nézzük hogy az elsőnél 1500 volt a vakcina akkor itt 1000 volt a vizsgálat .. mind a 4 szegedi orvos, látod mennyire különböznek az árak orvos és orvos között :)
2013. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még sosem kért pénzt azért hogy megnézi. Sőt mikor a patkányomat vittem még a fogát is vágni kellett, azt is ingyen megcsinálta.
2013. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Gondoltam én is rá hogy ez is orvosfüggő hogy kér-e vagy nem. Mi budapestiek vagyunk egyébként, majd akkor érdeklődök pár helyen (nem mintha olyan sokat ismernék :)). Meg nem is azért kérdeztem mert betegnek látom az állataim, csak úgy gondoltam rá hogy egy általános vizsgálat nem árthat, és így mégis biztosabban tudná az ember hogy egészségesek.
2013. aug. 29. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy működik a pénz nálatok de pl az is lehet hogy következő hónapba vized el őket addig meg megpróbálsz félretenni, nem tudom hány éves vagy de nem akarok marhaságokat így mondani de ha konkrétan nincs szükség az orvosra akkor az várhat míg összegyűlik rá egy kis pénz :)
2013. aug. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!