Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez probléma? Tengeri malac...

Ez probléma? Tengeri malac tápot vettem a nyusziimnak!

Figyelt kérdés
A boltban nem volt nyuszi táp,ezért tengerimalac kaját vettem. Az eldó azt mondta,annyi a különbség,,hogy ebben nincs annyi kukorica. De ezt tudom pótolni,mert van a tápostól szemes kukoricánk.

2013. aug. 29. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kukorica?? Mi a fenének egy nyúlnak kukorica?! Felesleges szénhidrát, rost nélkül. A tengerimalac tápokkal az a baj, hogy túl sok benne a mag, a nyulaknak pedig semmi szükségük rá... Miért nem rendelsz a netről pelletált tápot?
2013. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
az én tengerimaac tápomonamit a rossmanba veszek azon nyuszi kép is van.Gondolom akkor neki is tökéletesen megfelel.Éhen nem hal ne aggódj:)
2013. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
éhen halni nem fog, csak elhízhat és nem megfelelő rostbevitel miatt gubancok lehetnek az emésztésével ..
2013. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napon belül beszerzel rendes nyúltápot, akkor nem lesz semmi baja tőle. Rendelhetsz a netről is, az acanashop.hu-n havonta egyszer ingyenes a házhozszállítás, pár nap alatt ott van nálad a táp, normális áron.
2013. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
tök mindegy, úgyis rosszul eteted szegény nyuladat.
2013. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem jò nekik mert a tengerimalac tápban sok a c vitamin ami nem jò nekik ez.olyan mintha neked hirtelen macskaját kéne enned
2013. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem már nyuszi tápot,de azt nem eszik meg!!! Csak tengeri mali tápot! :-)
2013. aug. 30. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem szabad neki hosszútávon adni (meg amúgy sem), mert nem az ő emésztésükre van kitalálva! Aztán ne csodálkozz, ha megbetegszik :(
2013. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!