Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék de...

Vazul12 kérdése:

Vadászgörényt szeretnék de nem tudom hogy mik a jellemzői, tudnátok tanácsokat adi, hogy büdösek-e vagy sokat esznek hangosak - e?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is : Google a barátod,szokták vala mondani.

Másodszor (hogy ne legyek bunkó) :

Minden vadászgörénynek más a jellemzője,nincs egyforma,az biztos.Nekem kettő van,de ég és föld a kettő.

Mint minden állatnak(meg mindennek és mindenkinek),nekik is van egy bizonyos "szaguk".Ha ivartalanítod (erősen ajánlott ha nem tenyésztőtől vásárolsz) viszonylag kellemes pézsma illatúak lesznek.A lány göriket amúgy ivartalanítani kell,mert túltüzelésben elpusztulhatnak.Ne szaporíts,nagyon nem éri meg (sem a te szemszögedből,sem pedig a göri(ke)t nézve).

Nekem egy 2 éves (ivartalan) lány van és egy 16 hetes (ivaros) fiú.A fiú már jóval nagyobb,többet is eszik,de nem nagyon értem ezt a kérdésedet,mivel úgy is annyit eszik,amennyi kell neki.(A többi kaját majd jól eldugja :D )

Folyamatosan "beszélnek",akarom írni,makognak.Mindig. :)

Ha jól tartod őket,hosszú évekig "hű" társaid lesznek,persze nem olyan mint egy kutya.

A nap nagy részét átalusszák,általában este akarnak játszani.De akkor sokat. :)

Először is,ha nem egyedül élsz,beszéld meg a ház többi tagjával,hogy mit szólnának egy kisgörihez.Utána gondold át,hogy lesz-e megfelelő anyagi háttered hozzá.Ugye ott a ketrec,hordozó,az "alvós" ruhák,játékok,kaja,oltások,ha megbetegszik kezelés,vitaminok stb...stb...

Meg persze lesz-e elég humorod hozzájuk.Életük végéig kis bohócok.Minden kis rosszaságban benne vannak.

Nagyon gondold át,mielőtt veszel egyet!Nem plüss játék!

2013. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!