Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér a konyhában! Mit csinálja...

Egér a konyhában! Mit csináljak? Most vettem észre, itt mászkál a pulton, egérfogónk nincs. A férjem külföldön, a lányom 39 fokos lázzal alszik, már tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés
Egyben van a konyha meg a nappali,Pont monst itt alszunk lent, mikor betegek a gyerekek, így egyszerűbb. Az egér pofátlan, egyszer megkergettem, félórával később megint előjött, itt mászkál a konyhapulton.
2013. aug. 30. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Virágcserép élére állítva, darabka sajt vagy dió alája, ha belebújik, a cserép lecsapódik. Ősi módszer.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__5532-mily..

2013. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de a befőttesüveg is jó a fél dióra állítva.
2013. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Széles szájú bögrém van, pont nem találok, csak kis üvegeket és cserép sincs bent. A bögre is jó lehet?
2013. aug. 30. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy alá fér egy kisegér akkor jó lehet. Amúgy pedig a farkát is elkaphatod és kiteheted. Ha félsz tőle akkor kesztyűben fogd meg. Hát mondjuk gondolom mikor meglát akkor menekül. Zsákmányállat szegény, így aztán fut az életéért. De nézd a jó oldalát. A patkány sokkal rosszabb mint az egér. :D
2013. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bajer ***** válasza:
Csúzlival próbálkoznék. Horgászboltba vettem, de házilag is készíthető akármilyen keményfából, pl.akác.
2015. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!