Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszinak tényleg elég...

A törpenyuszinak tényleg elég 60X40es ketrec?

Figyelt kérdés
[link] itt olvastam és én 1 év múlva vagy leghamarabb fél év múlva szeretnék nyuszit szóval van időm mindent megszerezni és utánanézni és eddig azt olvastam, 100X50es és olyat is akartam venni de itt meg azt írják, hogy elég 60X40es is ha házban tartjuk és nekem van ekkora ketrecem de ez szerintem kicsi. Szóval most akkor mekkora kell ahhoz, hogy jól érezze magát?

2013. aug. 31. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kicsi, legalább 100-as kell neki. Imádom, amikor egy honlapon baromságokat terjesztenek -.-

Ezt a honlapot mondjuk eleve ne nagyon vedd komolyan.

Ajánlom inkább ezt: www.torpenyul.hu

Itt jó kis társaság van, kérdezni is tudsz:)

2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem elég.

legelőször én is ezen az oldalon olvastam utána a nyulazásnak.


de akkor mégse lett nyúl, és még többet olvastam utána a dolgoknak, sokkal felkészültebb lettem. ez az oldal egy szar, amikor halálba fényezi magát az a nő a diplomáival.

2013. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam ezt az oldalt, egy csomó másik oldal mellett, mert nem sokára hozom el a törpe nyuszimat. De olyanokat olvastam, hogy a hajam égnek állt tőle, pedig kezdő vagyok.

Sokszor szöges ellentétét írja annak, mint amit a többi tenyésztő...

Szerintem kell a nagyobb ketrec. Én most egy nagy szekrényből alakíttatok át ketrecet. Valami ilyesmit szeretnék:

[link]

2013. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha figyelmesebben elolvassátok azt az oldalt, akkor rá lehet jönni, hogy a 60*40-es ketrecet abban az esetben tartja elégnek (és ebben van is valami), ha annak az ajtaja állandóan nyitva van, és a nyuszi szabadon mászkál a szobában. Ezért írja, hogy a WC-t is a szoba egyik sarkába tegyük, stb.

Ha a nyuszi nincs állandóra kiengedve, akkor 76*50*46 cm-t ír minimumnak, mint a kinti ketrecnél.

2013. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából a 76 cm-s is kicsi, szóval mindegy.
2013. szept. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!