Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy rakjam fel a nyuszimra a...

Hogy rakjam fel a nyuszimra a hámot?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszim, és vettem neki egy hámot, csak az a gond hogy ez egy olyan hám hogy a nyákára fel kell bújtatni és utánna kell a lába között átnyúlni megfogni a hámot majd a testén átcsatolni. És amikor felszeretnék bújtatni a nyakára a hámot nem engedi karmól harap meg minden és amikor meg a lábaközött szeretném átbújtatni a hám részét akkor is nagyon karmól..... A csatolást pedig főleg nem engedi. Szóval a ti segítségeteket szeretném kérni. Hogy raktam fel a nyuszimra a hámot?
2013. szept. 1. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy jobb lenne ha nyakörvet vennék?
2013. szept. 1. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert nem szeretik.


Ne csesztesd. Én is vettem neki régen először hagyta felrakni, utána meg már nem. De ha nem szeretné, hát nem. Nem kéne ráerőszakolnod.


Nyúlnyakörvből meg kibújna egy perc alatt.

2013. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg az lenne a legjobb ha nem tennéd fel rá mert nem élvezik, nekem apa varrt egy hámot, amit a nyakánál meg a hasánál kell összekapcsolni és felül egy merevebb anyaggal az összekötő, kicsit homméjd de a cél megszolgálta arra 3 alkalomra. de én úgy csináltam hogy az elejét simán ráhúztam a fejénél, a hátsó rész vagy úgy hogy valaki felemelte és gyors rákapcsoltam, vagy én kapcsoltam rá egyedül hogy elfogatta és a csat felül volt és utána visszaforgattam alulra és rajta is volt, ehhez kell az elhatározottság, ha csak úgy próbálgatod akkor érzi hogy te sem vagy biztos benne akkor ő minek tűrje, valamit a kell bizalom kialakulása
2013. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én se szeretném ráerőszakolni, csak mi panelban lakunk és így rendszeresen leszoktam vinni csak kellene a hám hogy ne szökjön meg, és ha jön egy kutya gyorsan vissza tudjam rakni a dobozába...
2013. szept. 1. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is panelba lakunk de neme eszem ágában sincs levinni, sok kutya és egyéb pisi, a sok kocsikipufogó stb.. múltkor láttam hogy pont egy nyuszit sétáltatnak hámmal de szerencsétlen semmit nem tudott csinálni hisz ő futni akar és te ha akarsz se fogsz olyan tempóban futni hogy legyen értelme annak hogy leviszed, de ha neked így jó vidd mert nincs előírva hogy nem szabad :)
2013. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem baj mert már megoldottuk,vettem neki egy olyan hámot amit könnyen rá tudtam bújtatni és rendszeresen viszem sétáltatni a barátaimmal akiknek van nyuszija, vidáman futkároznak játszanak összebújnak egymásra fekszenek szaladgálnak és legelésznek. Hiába kell a nyúlnak a napban lévő vitamin a friss levegő és az energia levezetés meg hogy a szőrének a levegő jó hatással van nem is hullik annyit és kell nek hogy fusson más különben elhízik
2013. szept. 7. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
De ugye ki van zárva, hogy párosodik a nyuszid a barátaidéval?
2013. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!