Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Van 3 nyuszink amit megcsípett egy szunyog és mindenhol daganatosak legalábbis a szemük fülük orruk. Kaptunk valami csepegtetőt és port. De valami gyógymódot valaki még tud?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elkapták a myxomatózist, elég nagy esély van rá, hogy valamelyikük belepusztul (vagy mind). Használjátok, amit az állatorvos adott, és ha túlélik, akkor félévente oltassátok be őket myxomatózis és RHD ellen (eddig is ezt kellett volna)!
2013. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háziállatnak tartjátok őket, vagy pörkölt-alapanyagnak?
2013. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztii55 ***** válasza:
Nekem 13 nyulam van és szinte mindeggyik beteg. A szüleim ismerőse aki állattartással foglalkozik azt mondta hogy ilyenkor nem tudunk semmit tenni csak várni. Lehetséges hogy valamelyik elpusztul, de amelyik életben maradt, ő egyfajta "védetséget" kap ezellen a betegség ellen. Hogyha viszont levágásra szeretnétek őket megvárjátok hogy meggyógyuljanak és ehető lesz a husuk. De mielött eszitek a husukat ha arra tartjátok azért kérdezd meg az állatorvost. Én igy hallottam. Az állatorvos meg azt mondta hogy az újszülött nyulakat be lehet oltani ez ellen de viszont egy vakcina 20 adag azaz 20 nyúlnak elég. Remélem tudtam segíteni. Jobbulást a nyulaidnak.
2013. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, van egyenkénti oltóanyag is minden nyulakkal foglalkozó állatorvosnál!
2013. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Használjátok amit az orvos adott,de az is lehet,hogy meg fognak halni. Sajnálom
2014. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó nyulas dokinál voltatok? Elmondta, hogy ez egy halálos betegség és lett volna ellene oltás? Ha nem, keressetek másik orvost, akkor nagyobb az esélye annak, hogy túlélik, bár ez sajnos egy nagyon komoly betegség:(
2014. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!