Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülne egy importnyu...

Mennyibe kerülne egy importnyuszi?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam külföldről is rendelnék pár törpenyuszit.Mennyibe kerülne így megvásárolni őket(ára és szállítása stb.)?Mennyi idő míg hozzám kerülnek?Mivel számoljak?Még soha nem voltak import állataim,szóval minden részletre kíváncsi vagyok.

2013. szept. 4. 16:51
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
33%

Rendelhetnél nekem is egyet. Régebben volt nekem is, és most hogy így eszembe juttattad, nem is buta ötlet!

Jó lenne, ha hasonlítana a régihez, őhozzá olyan sok kedves emlékem kötődött:

[link]

[link]

Ha hasonlóra találsz, feltétlenül értesíts!


Előre is köszönöm.

2013. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked kell kimenni érte, vagy egyesülettel/ismerőssel/akárkivel behozatni külöföldről, ha mondjuk ő is hoz vagy éppenséggel ki megy.. :)

Nem tudom hogy mi mennyi, de ugye az utazás+a nyuszi ára...

2013. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kapd be!!!Értelmes válaszokat,kösz!
2013. szept. 4. 17:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint az első!
2013. szept. 4. 17:10
 5/5 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Már bocsánatot kérek, de a válaszom teljesen adekvát válasz volt, attól az apróságtól eltekintve, hogy én mást értettem az "importnyuszi" szó alatt, mint te.


De az vesse rám az első követ, aki még nem tévedett ennél nagyobbat!


Ebből következően tisztelettel kérlek, hogy inkább te kapd be! :-)

2013. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!