Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyusziknak jo a citromos alom?

TW0lf kérdése:

A nyusziknak jo a citromos alom?

Figyelt kérdés
Egyik boltban vettem eszre,gondolkoztam rajta de nem tudom mennyire jo neki.Tanacs?
2013. szept. 6. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
miert ne lenne jo? artani nem art neki es fris illata lesz.szerintem:)nyugodtan vegyel.
2013. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok,koszonom!
2013. szept. 6. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A teljes ketrecet beszórod vele, vagy csak egy sarkot/wc-t? Mert ha utóbbi, akkor nem jó az illatosított alom, mert kevésbé ismeri meg a saját szagát, és nem lesz szobatiszta!
2013. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy a nyuszi allergiás az illatosított alomra. Emellett elnyomja a saját szagát is, és azt ő annyira nem szereti.
2013. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Árt neki. Folyton cseszteti egy szag az orrát. Allergiás is lehet rá.


Mellesleg a nyúl szobatisztaságta szoktatható, csak egy fapelletes sarokvécét kéne neki berakni, meg egy szőnyeget.

2013. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik állatnak ártanak az illatosított almok. Légzőszervi megbetegedéseik lesznek tőle, akár bele is halhatnak (cica, nyuszi is)
2013. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem olyan eros a citrom szaga.En alig erzem a kulonbseget a normalis es a citromos alom kozott pedig egeszen az orromhoz dugom a forgacsot.Jaj es persze termeszetes citrommal van illatositva nem mas valamifele szerrel.
2013. szept. 10. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyulaknak sokkal jobb a szaglásuk, mint az embereknek, amit te nem érzel, az nekik fojtogatóan erős szag...
2013. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!