Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Párom talált egy gyenge...

Párom talált egy gyenge fiatal szürke amerikai mókust az úttest közepén, hogyan tudnánk a legjobbat nyújtani neki?

Figyelt kérdés
2 napja nálunk van, az állatgondozó központ akit felhívtunk csak hétfőn tudja átvenni, nem nagyon akar enni, próbáltunk szőlőt adni,kivenni a szőlő húsát, úgy egy kicsit nyalogatta, ivott egy kis vizet, de dőlöngél néha, nem stabil. mi lehet a baja?
2013. szept. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne vinnetek Budapestre az Állatorvosi Egyetem egzotikus osztályára. Ott szakszerűen el tudnák látni ha van sérülése, meg tudnák vizsgálni, és tanácsot is adnának mit tegyetek addig, amíg át nem tudják venni.
2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk és itt nagyon messze is van a hely, ahova el tudnánk vinni, csak kocsival, párom meg dolgozik, nem tudja elvinni őt.
2013. szept. 6. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem...hát szerintem elütötték, azért feküdt az úttesten. Lehet, hogy nincs komoly baja, de az is lehet, hogy belső sérülése van. Ezt csak egy állatorvos tudná megállapítani. Nem értek a mókusokhoz, de ha iszik, az már jó, nehogy kiszáradjon. Kínáljátok továbbra is zöldséggel, gyümölccsel szerintem, esetleg ha van a közeletekben állatkereskedés, vehettek hobbimókusoknak való magkeveréket, abból biztos ő is enne, ha megjönne az étvágya. Nem tudom hol van, de egy ketrecbe kéne helyezni őt, amibe valami odúszerűséget is be kéne rakni, amibe el tudna bújni. Ennél többet szerintem nem tudtok tenni, csak reménykedni, hogy nem fog elpusztulni addig is, míg el tudják vinni a központba.
2013. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!