Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 15 Naposan milyen jeleknek...

15 Naposan milyen jeleknek kell lenni hogy a nyuszim vemhes?

Figyelt kérdés
Ma 15 napos azt vettem észre rajta h félősebb lett és amikor simogatni akarom akkor nyöszörög ma vissza raktuk a bakhoz nem engedte magát és nagyon nyöszörészet volt olyan pillanat amikor neki kapott a baknak . és amikor a hasához nyulok akk a fejével elüti a kezem és nyöszörög ez lesz az első neki korábban volt pároztatva de nem lett belőle semmi és akoriba nem is viselkedett így ahogy fentebb leírtam. szóval reménykedjek vagy ez semmi?

2013. szept. 6. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
(7. hónapos a nyuszi)
2013. szept. 6. 19:26
 2/3 Johi_ válasza:

Reménykedj. Nagyon biztosan nem lehet megmondani, csak a nagyon tapasztalt nyúltenyésztők tapogatják ki a hasából hogy van-e benne kisnyúl, de nekem egyszer az állatorvos sem jött rá, hogy nincs.

Ha a viselkedése megváltozott, és amikor a kannál volt 15 napja a bak sikeresen hozzáfért úgy, hogy azután úgy leesett róla, meg az is, hogy most ennyire elutasította a bakot, ez mind jó jel. Sok sikert!

2013. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lett belőle kisnyúl már 3 hetesek
2013. okt. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!