Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a 9 hetes dzsungáriai...

Mucika1997 kérdése:

Mi lehet a 9 hetes dzsungáriai hörcsögömmel?

Figyelt kérdés

4 napja kaptam meg. Tegnap este még mókuskerekezett és semmi baja nem volt. Ma reggel azt vettem észre, hogy nagyon elvan gyengülve nehezen nyitja csukja a szemeit és amikor elindul rángatózva remegve lépked. adtunk neki egy kis almát evés közben elaludt. 5 perc múlva felébredt és megént evett egy kis almát. Egyszerűen ha elindul vagy bármit csinál rángatózni kezd és nagyon lassú a mozgása. Olyan mintha a halálán lenne.


Miért hal meg ilyen fiatalon? Nem lett kivéve nem adtunk neki semmi olyat amit nem ehet. Kaját meg vizet is mindig kapott. Ahogy mondtam este még futkározott és a járása is nomrális volt.



2013. szept. 8. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Szegény csukott szemmel eszeget. Mivel tudnák segíteni neki? Van esély rá, hogy túléli?
2013. szept. 8. 10:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak este kel fel. Nappal az enyém is így mászkál, amikor kijön a házából.

Remélem, hogy tettél neki egy kis házikót, amibe belebújhat, és aludhat. Ha ez nincs meg, akkor szegénykének ilyen problémái lehetnek mint a tiednek!

Itt egy példa a házikóra, de lehet akármilyen természetes anyagból készült valami, amin van egy ajtó :D

[link]


Ez nagyon nagyon nagyon nagyon fontos!!!

Szinte egész nap itt oda lesz elbújva, és aludni fog. Este 9-11 óra után fel fog kelni, és akkor rohangászni fog!

Erre készülj fel!

2013. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el orvoshoz.
2013. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1. igen van házikója, mindig oda bújik be.

2. voltunk állatorvosnál, azt mondta, hogy vele született idegrendszeri problémája van, csak most jelentkeztek rajta a tünetek és lehet, hogy rosszabbodni fog, de ezt nem tudja.

Szegény nagyon sajnálom. Nem tud egyenesen menni, folyton orra és a hátára bukik rohanás közben a fejével se néz sose előre, össze-vissza forgatja és amikor felkel nagy sebességgel száguldozik, pedig szinte minden 2 lépésnél elesik.

2013. szept. 10. 07:45
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló: Ő már sokadik hörcsögöm..tudom milyen zajokkal jár és, hogy milyen felszerelés szükséges neki...erre fel vagyok készülve. :)
2013. szept. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!