Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót válasszak?

Milyen rágcsálót válasszak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis rágcsálót de anyum nem. A csincsillát v.görényt leszavazta. de a növéremnek régen volt hörcsöge szoval valami ojasmire meg lehetne füzni. de azért szeretném ha min 1-1,5 (de max 3) évet éljen. én az a kisé nyomorgatós tipus vok mármint szeretem simogatni kicsit nyúzni (legyen selymes kis szőre) a tengerimalac nem tetszik. (azt azért vegyük számitásba h suliba járok és 4ig ott vagyok)

2013. szept. 8. 18:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a nyuszit se engedi :(
2013. szept. 8. 18:19
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
hörcsög, törpehörcsög, vagy futóegér.
2013. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csincsillával mi a baj? Nagyon aranyos!
2013. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, amilyen kikötéseid vannak, a hörcsögön kívül más nem is nagyon jöhet szóba. Ha négyig suliban vagy, mire hazaérsz, gondolom lepakolsz, eszel stb., a hörcsög pont akkor kezd majd ébredezni. Viszont sok hörcsög harap ha nagyon nyomorgatják, de minden rágcsáló csinál ilyet néha, kivéve a tengerimalac, de olyat meg nem szeretnél, meg mondjuk az nem is 3 évig él, hanem jó 10 évet is elélnek.
2013. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpehörcsög, a legaranyosabb szerintem! Nekem is az van, és kb 5 nap alatt meg fog szokni annyira, hogy a kezedbe veheted, és nem fog megijedni tőled!

Vagy az Aranyhörcsög is nagyon aranyos, és állítólag az él a legtöbbet a hörcsögök közül!

2013. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vmi03 ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörit ajánlom ha nőstényt veszel akk a pisije se lesz büdösz a bundájuk meg kifejezetten jó illatú legalábbis az enyémnek
2013. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hörcsög egyértelműen. esetleg egér, de azt nem lehet magányosan tartani.
2013. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem van egy lánypatkányom És édi

szerintem neked pont jó lenne egy fiú patkány az lusta és azt lehet simizni és csak pár évig élnek okosak és a tenyésztet patkányok nagyon aranyosak és hozzád ragaszkodó a szőre is selymes .És szinte mindent megeszik kivéve a krumplit mert az nem jó neki. csak kevés helyen lehet kapni és előtte megkel szelídíteni de nézd meg milyen okosak a youtuben olyan is van ,hogy kosaraznak

2013. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Patkányból is minimum kettőt kell tartani, azonos neműeket. nagy hely kell nekik és idős korban gyakran szorulnak állatorvosi ellátásra. Nagyon alaposan olvass után a taratásának pl: ratmania fórumon olvasgass, de külföldi oldalakat is nézegethetsz mint pl. ratclub.org

A magyar leírások amiket elsőre kidob a google általában rosszak, szóval legyél körültekintő.

2013. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nekem dzsungáriai törpehörim van, nagyon aranyos, selymes a bundája, lehet simogatni is (ha hagyja). én tavasszal vettem egy 1 hetes törpehörit, nagyon aranyos még most is, nagyon hamar kézhez szokott. nem kell velük minden nap foglalkozni, jól megvannak egyedül is (de ha azt szeretnéd hogy hozzád szokjon, akkor minden nap vedd ki egy kicsit a tenyeredbe és engedd hogy megszaglásszon). persze azért alapvető felszerelés nélkül nem érzik jól magukat (mókuskerék, házikó, forgács, kaja, itató), ezeket mindenképpen szerezzétek be a ketrec mellé ha a hörire esik a választásod. az előző hörcsögöm 2 évig élt egészségben. klikk ide képekért! :) [link]


sok szerencsét a választáshoz!

2013. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!