Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy Roborovszki Törpehörcsög nemét?

Figyelt kérdés

Ez nekem egy nagyon fontos kérdés...mikor megkaptam a höriket akkor azt mondták hogy egy fiú egy lány...aztán azt mondták két lány!!! De a múltkor összeverekedtek és az egyiknek most van egy sebe, szóval én kételkedem benne hogy két lány. Mert akkor külön kell raknom őket hogy ne bántsák egymást...most is ideiglenesen külön vannak rakva

Köszi a válaszotokat:D


2009. nov. 3. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A nemi szervük és a végbél nyílás közötti távolságra kell odafigyelni.Nősténynél közelebb vannak,a hímnél pedig távolabb.


Ezen kívül a nőstények nemi szervének környéke szinte szőrtelen,míg a hímeknek szőrösebb.

2009. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A lánynak hegyesebb a "fenekénél" a fiúnak viszont kockásabb. A lánynak láccódik a cicije is.
2010. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!