Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet egy agresszív...

Oorgane kérdése:

Hogy lehet egy agresszív nyuszit megszelídíteni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm vett egy kis nyuszit, és az első időben nagyon cuki volt, lehetett simogatni, meg minden, de ahogy nőtt egyre jobban agresszívvá válik, és nem engedi, hogy hozzáérjenek, állandóan támadja. Nagyon szeretné megtartani, de ha ilyen agresszív marad inkább eladná egy hozzáértőnek. Ha tudtok kérlek lássatok el egy-két jó tanáccsal, ami segíthet összeszoktatni őket. Amúgy kan a nyuszi nem tudom ez számít-e kb 4,5 hónapos amúgy

2013. szept. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás szokott segíteni az ilyen agresszív viselkedésen.
2013. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamaszodik, az ivartalanítás valószínűleg meg fogja oldani a problémát!
2013. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, szerintem bak nyulaknál nem az ivarosság a gond. Szerintem valamit rosszul csinált és a nyuszi megutálta. nőstényeknél gyakori hogy agresszívak lesznek, de bakoknál ez nem szokott probléma lenni. Mondjuk ivartalanítani mindenképp érdemes, és talán megoldódik a probléma. De inkább utána kéne nézni mit és hol ronthatott el az ismerősöd, és újrakezdeni a nyuszi szelídítést.
2013. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdjen neki az újra szelídítésnek? Muszáj kiengednie, mert nagyon tombol, ha nem jöhet ki.
2013. szept. 14. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos a kamaszodás okozza, az ivartalanítás csak jót tesz a nyuszinak.
2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
adj neki körmöst meg sertésthúst
2013. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!