Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörim bal...

A dzsungáriai törpehörim bal oldalára dűlöngél, Tegnap nagyon jól volt meg minden. De ahogy reggel láttam, hogy bal oldalára dűl, Kivettem segíteni akarartam, de megharapott, Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

De megharapott jó erősen pedig nem csináltam vele semmit nem ejtettem le stb. ő mindig kis szerény höri volt SOHA nem harapott meg senkit.Na szóval most járni tud de szegényke oldalrabrul még a rácsra is felmászott ugyhogy ereje is.2éves és3hónapos kicsi kóra óta kb.olyan 25gramm mindig ekörül volt,de most csak 22:(

SEGÍTSETEK LÉCCIVES!



2013. szept. 15. 18:47
 1/5 csilla200 válasza:
öreg egy hörcsög nem él sokáig mint egy kutya nekem volt vagy 12 darab nem nagyon birták 3 évnél tovább
2013. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény hörcsög öreg :(

Az enyém most 3 hónapos. Remélem ő is addig él legalább mint a tied :)

2013. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szegényke tegnap nagy szenvedések után elment.....hétfő reggel és még engem is megvárt ,de nekem iskolába kellett mennem...megvárt pedig egész éjszaka szenvedett ...<3<3<3
2013. szept. 17. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. :(
2013. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem agyvérzése volt.
2014. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!