Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok küldeni képeket vagy...

Tudtok küldeni képeket vagy írni, hogy hogyan rendeztétek be a ketrecet?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem hogyan rendezzem be a degu ketrecet.

2013. szept. 22. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Függőágy, mókuskerék, faágak, bújócső az emeletre, házikó, etető, itató, szénatartó a földszintre.

Itt az én ketrecem:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=OGoQKM9RGIc


Figyelni kell rá, hogy se a ketrec, se a mókuskerék ne legyen túl kicsi. Az én ketrecem 77x44x74 cm-es, a képen és a videón még kisebbek voltak, azóta viszont rendesen belenőttek ebbe a ketrecbe, méretben is, de főleg mozgásigényben... A mókuskerekük 32 cm-es, abból is kell ekkora méret, hogy ne görbüljön felfelé a gerincük, mert az természetellenes nekik, és gerincbajt okozhat.

2013. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, nagyon édes ahogy együtt tepernek. :D

Am minél izgalmasabb annál jobb. Tegyél be sok faágat amin mászhatnak meg rághatják is, függőágyat, wc-papír gurigából csinálhatsz egész alagút rendszereket is nekik. Esetleg egy fürdetőt is betehetsz csincsillahomokkal.

2013. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) :)
2013. szept. 23. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Még itt van az én deguim ketrece is :)

A mókuskerék (32 cm-es) nem nagyon látszik, mert fent van egy külön ketrecben, ahova a bújócsövön keresztül tudnak eljutni.

Van egy fahíd, amit emeletnek tettem be, és egy sapka, amiben egy kivágott kartonlap van, és ezt felszereltem a ketrecre, szintén emeletnek használható.

Függőágy, ami egy régi kabátból lett kivágva.

A földszinten van az etető, az itató, egy kerámia házikó, feljebb a híd mellett a szénatartó. Meg még a régi kis faházukat is felszereltem, szemből nézetből látható, azon előszeretettel pihiznek.

Sok-sok faág, amin tudnak közlekedni.

És végül egy cserépedény macskaalommal, amit most éppen tesztelek, hogy használnak-e wc-nek, de úgy néz ki, hogy néha igen :)


Oldalról:

[link]

Szemből:

[link]

Ajtó mögött:

[link]

2013. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg még elfelejtettem írni, hogy a ketrec mérete 60x60x80-as, plusz a kis ketrec a tetején.

Most vettem ilyen szárított zöldségeket, két félét is nekik, és nagyon imádják, jutalomfalatnak tökéletes. Az egyik neve JR Farm Heremag tallérok, ami ropogós gabonatallér lóheremagból, és a másik neve JR Farm Grainless Borsókarikák, ezek szárított borsókarikák, szintén imádják, ha akarod, próbáld ki, teljesen cukormentesek. Az enyémek nagyon csípik :)

2013. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. szept. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!