Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrec kell az aranyhör...

Milyen ketrec kell az aranyhörcsögnek? (pls képet! )

Figyelt kérdés

Ezek jók?

[link]

[link]



2013. szept. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azok túl kicsik aranyhörcsögnek!


Ez viszont jó, csak elég bele egy emelet is nem kell a kettő, valamint cseréld ki a mókuskereket mert ami benne van az kicsi. Mókuskerék minimum 19 cm átmérőjű legyen:

Tehát ez a ketrec a jó aranyhörcsögnek:

[link]

2013. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ha esetleg nincs annyi pénzed, akkor pedig ez a ketrec is megfelel aranyhörcsögnek:

[link]


Ezt szépen berendezheted, csőrendszert is vehetsz bele mert összeköthető más ketrecekkel, tehát egy ilyet vehetsz és esetleg csőrendszert építesz neki vagy pedig még hozzá vehetsz egy kisebb ketrecet amit összeköthetsz ezzel. Nagyon praktikus.


Az én egyik aranyhörcsögömnek olyan van, mint az első válaszomban linkeltem, a másiknak meg ilyen van mint amit most linkeltem, csak még ehhez hozzá van kapcsolva egy másik ketrec is, úgy van neki ez, tehát két ketrec van egybekapcsolva.

Így óriási otthona van neki!

2013. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Jöhetnek még vélemények!

2013. szept. 24. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
madárkalitkában is jól elvan, ha van kuckója, ahova elbújhat, csak a ketrecekkel mindig vigyázni kell, nehogy huzatot kapjon. mint minden állatnál itt is érvényes, hogy minél nagyobb, annál jobb, így én inkább használtan vennék nagyobb ketrecet/kalitkát ugyanannyi pénzből, már ha ez szempont.
2013. okt. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek túl kicsik! Az első válaszoló viszont jót linkelt, ez elegendő egy aranyhörinek. :) Az legyen a cél, hogy minél nagyobb helye legyen, hiszen így kevésbé fog unatkozni. :) Pont ez az a felszerelés, amivel nem érdemes spórolni.
2015. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!