Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitörtént a hörcsögömmel?

Mitörtént a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
ma delutan beneztem hozzá és már akkor is hiperaktivabb volt mint maskor...most este meg hirtelen feher let a homlokan a szőr egy nagy foltban es annyira egyfolytaban horcsogkerekezik es nemhagyja abba ha adok neki enni akkor rogton kiboritja es ha valami gyumolcsot adok akkor egybol racuppan...es egyebkent 2eves mi lehet ez??2ora alatt kepes lett volna hirtelen megoszulni?
2013. szept. 25. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hormonzavar... :D

te is azt tennéd ha bezárnának egy ketrecbe és nyomnák neked a kalóriát.

Nem szeretem az állatkínzást! De amit az ember tesz a ,,túlzott szeretetével,, az néha rosszabb annál.

Vegyél neki egy társat és meglátod nem fog megőszülni időnap elött.

2013. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök nem társas állatok, ne vegyél neki társat! Egyébként a 2 éves kor hörcsögnél már elég idős kor általában 1-2 évig élnek.
2013. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Élölényről beszélünk mindketten?

Akkor ne vegyél neki társat mert ugyis nemsokára megdöglik.

Jobb is neki...

2013. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolso:gonosz vagy!
2013. szept. 26. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, hogy ne vegyen neki társat mert úgyis meg fog dögleni, hanem azért mert a hörcsög nem szereti a társaságot. Nekem is volt törpehörim, vettem mellé egy társat és ahogy meglátták egymást egyből elkezdtek durván verekedni ezért külön tartottam őket. Egyébként ha érdekel olvass utána nyugodtan ajánlanám a google-t. Kedves kérdező! Nem tudom, hogy mitől őszült meg a hörid de egyszer az én törpehörim szőre is kifakult, később újra besötétedett, lehet, hogy vitaminhiány vagy valami betegség.
2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazabol a hörim nem ősz lett csak feher ho feher szeru am nemhiszem h vitamin hianya van mert hat mindennap kap gyumolcsot
2013. szept. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!