Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet abba hagyni a...

Hogy lehet abba hagyni a deguzást?

Figyelt kérdés

Tudom ez most nagyon hülyén hangzik, de előbb olvassátok el.

Nagyon jól tudom, hogy társas lények. Az unokatestvéremnek régebben volt kettő, csak sajnos az egyik elpusztult. Ez után a társa nagyon depressziós lett(különben sem foglalkozott vele sokat) és véresre rágta a hátsó lábát.:( Ezért ezek után én megfogadtam, hogy ha nekem lesz degum(és lett:)) mindig min. kettőt tartok. Eddig 5 degum volt (3-4 évig éltek). Először 3-at tartottam, majd amikor már csak Pelyhes volt meg, vettünk mellé egy fiatalabb társat, de sajnos Pelyhes is meghalt, így megint vettünk egy kölyköt. Most így kettő degum van és az idősebbik már 5 éves lesz lassan, de ha a másik(aki még elég fiatal) egyedül marad, már nem akarnék újat venni, mert abba szeretném hagyni a deguzást, ugyanis sajnos már nem tudok annyit foglalkozni velük mint régen, jövőre meg valószínűleg még kevesebb időm lesz rájuk.:/ Mit csinálhatnék? Mindenképp vegyek inkább társat neki?


2013. szept. 27. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nalunk is igy volt, es az utolso parunknal az tortent, hogy egyszerre haltak meg. Nem hinnem el, ha mas meselne, de meghalt az egyik, a masik rafekudt es par perc mulva o is meghalt. :(
2013. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Állatkereskedésbe vidd be a degut és be fogják venni. Vagy a másik megoldás tedd fel jófogásra,apródra és hasonló oldalakra és hirdesd a degut is és a kellékeket is.

Remélem sikerül megoldani a problémádat.

2013. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben meghirdetném, de csak úgy adnám oda, ha láthatom hová kerül. Mondjuk ha te viszed el a vevőnek. Mert pl. egyszer én is majdnem odaadtam a degumat egy olyan srácnak, aki bár tök szimpi volt, de szerencsére még időben kiderült, hogy kígyókat tart, és valójában eleségként érdekelte csak. Állatkereskedésbe sem adnám be, mert megőrjítene a gondolat, hogy talán rossz gazdája lesz.
2013. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el egy másik degutartónak.
2013. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!