Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot vegyek aminek...

Krisztii55 kérdése:

Milyen állatot vegyek aminek viszonylag könnyű a tartása?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

milyen szempontból legyen könnyű? pénz vagy idő?

bár..minden állat illetve felszerelés beszerzése költséges..:/

2013. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi gyerekkorunkban akváriumot kaptunk először. Ha egy kisebb méretűt beszerzel mindennel együtt, akkor is olcsóbban jössz ki mint mondjuk egy kölyökkutya oltásaival. Arról nem is beszélve, hogy a kutya után takarítani kell sokat akár kint van akár bent, többet eszik mint a halak és több törődést igényel. Emiatt maradtak először a halak, utána teknősök, akiket szintén nem nehéz tartani. :) De nyilván attól is függ hogy kinti vagy benti állatot szeretnél, emlőst vagy hüllőt stb.
2013. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én még gondoltam a hörcsögre is.Nekem is volt már kettő,persze más-más időben.

Nekik nem kell oltás,kis ketrecet,vagy terráriumot már pár ezerért vagy akár ha figyelmes vagy ingyen is betudsz szerezni.

Hetente egyszer elég ha kitakarítod,vagy mondjuk kétszer. Aránylag olcsó a kaja is,és aranyosak :)

2013. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van, igaz nem szelid, de az első hörcsögeimet leraktam a parkettára, és csúsztattam őket, abszolúte nem futott el, meg beraktam a kiskosárba és pörögtem vele. Semmi rosszat nem csinált (néha odakakilt, de kicsi a kakijuk és 1 db)
2013. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

aranyhörcsög KETRECBEN.

(az akvárium nem feltétlenül könnyű.)

2013. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából van már egy néhány állatom: kutya, kacsák, kecskék, nyúlak, csibék, tyúkok. De valami kisemlősre gondoltam. Ja és ne emu, igaz az madár és ne vadászgörényt írjatok, mert az lesz.
2013. okt. 1. 16:45
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Vadászgörény mellé miért akarsz más kisemlőst? Értem én, hogy minél több, annál jobb és legyen minden szabad négyzetcenti ketreccel tele, meg ha valaki szereti az állatokat, nem tud leállni a beszerzésükkel, de kisragadozó mellé legfeljebb fajtárs kisragadozót szerezz, másban ne gondolkozz. Mindenkinek jobb lesz így.
2013. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A vadászgörény és a könnyű tartás sehogy sem fér össze!
2013. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Patkányt. Komoly.
2013. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pockot, vagy egy kitömött vadlibát.
2013. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!