Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezekbe a csövek jók aranyhörcs...

Ezekbe a csövek jók aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Ketrecek:

[link]

[link]


2013. okt. 1. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:

de okos vagyok.....:D

"Ezek a csövek jók aranyhörcsögnek?

2013. okt. 1. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:

nem.

ezeket törpehöriknek csinálják. az arany beleszorulhat.

2013. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, tudsz olyat ketreceket amikbe megfelelő csövek vannak?
2013. okt. 2. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezek aranyhörcsögöknek jók ezek a csövek de a ketrecek azok nem jók, azok túl kicsik!


Ez előző hozzászóló hülyeséget írt.

Ennél kisebb csövek vannak azok nem jók már, de ezek aranyhörcsögnek tökéletesek! Az enyéimnek is ilyen csövek vannak, még a legnagyobb aranyhörcsögömnek is jó volt!!

A mostani aranyhörim meg még meg is tud benne fordulni simán. Az átmérője teljesen jó aranyhörinek.

2013. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi,azt gondoltam hogy az egyik ketrecet összekötöm csövekkel egy másikkal és így már lesz elég helye:)
2013. okt. 3. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó ötlet, ha összekötöd csővel a két ketrecet, mert ezek egyenként egy aranyhörinek túl kicsik, de már összekötve máris jobban fest a dolog.


Én is összekötöttem csővel két ketrecet az egyik aranyhörimnek.

Én ezt [link]

ezzel kötöttem össze: [link]

2013. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!