Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kaphassak egy törpenyuszit?

Figyelt kérdés
Csak az az egyetlen akadály hogy büdik pedig én megígértem hogy minden nap takarítom.!

2013. okt. 2. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mond el nekik, hogy szobatisztaságra szoktathatók, ha csak a nyúl wcben van pellet alom, akkor egyáltalán nem büdös. Illetve vegyetek nőstény nyulat és a zsebpénzedből spórolj az ivartalanításra, így még kevésbé fog jelölgetni, és látják, hogy komolyan akarod, és nem csak fellángolás. Egy ivartalanított nyúl 6-8-10 évig is elél, neked gondoskodnod kell róla!
2013. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én heti 2x takarítom az alomját, az egész ketrecet meg 2-3 hetente, mégsem büdös.

A lényeg, hogy ivartalaníttasd (mindegy, hogy bak vagy nőstény - az enyém bak) és legyen alomtálcája, csak abba pisiljen, és fapellet legyen benne.

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gondoskodni kell róla és tudják is hogy gondoskodok arról az állatról mert van 2 kutyám és 2 macskám és én gondozom őket a legnagyobb baj az hogy ha elmegyünk nyaralni mi lesz vele 1 hétig?
2013. okt. 2. 20:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Először is, tenyésztőnél kell venni (olcsóbb is, mint állatkereskedésből). A tenyésztők pedig sokszor vállalnak "nyuszimegőrzést" a saját tenyészetükből kikerült nyusziknak. De általában van olyan rokon vagy barát, aki ezt bevállalja :)
2013. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak nálunk sajnos nincs olyan rokon:(
2013. okt. 2. 20:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyen nyuszid.

Azért arra is gondolj, hogy pl felvételinél, érettséginél mennyit fogsz tudni vajon foglalkozni vele.. Nekem most nagyon nehéz este 11-kor még nyusziznom, mert addig tételeket dolgozok ki.. Ma pont nem, már megkapta a simijét. :)

2013. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért tanulás mellett sem jelent ez akadályt, csak akarat kérdése :) Én egyetem mellett nyuszizom, pedig sokszor reggel 8tól késő délutánig/estig benn vagyok, mert kötelező óráim vannak (egészségügyi képzés). Az érettségi meg azért annyira nem nagy durranás, hogy semmi ideje ne legyen mellette az embernek ;)
2013. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Jól van drága szívem, örülök, hogy ma este ilyen kötekedős kedvedben találtalak. Mondjuk elhiheted, hogy krvára nem érdekel a véleményed.

Minden nap 5-re érek haza, utána tanulás, utána tételek, heti 3x futás, este meg nyuszizás.

Ott tartok, hogy este 11 óra és végre leteszem a pcsámat.


De örülök neki, hogy te ennyire fantasztikus vagy és ennyi szabadidőd van. Büszke lehetsz magadra.

Ja és persze szóld le azokat, akiknek nincs idejük és "jaj csak érettségi".

Mondjuk én nem kettessel akarok átbukdácsolni, de mindegy..

2013. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egészségügyi képzés 0 empátiával? Na te is szép egészségügyi dolgozó leszel..
2013. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hú, de hisztis kedvében van valaki :) Színötös érettségivel végeztem a gimit, felsőfokú nyelvvizsgával és emelttel együtt, tehát nem kettessel bukdácsoltam át, de egyébként köszönöm a feltételezést. Fogadd ezt jó tanácsnak: nem szabad belehalni az érettségibe, pláne nem október elején. Az egyetemen 1 tárgy ZH-jára is legalább 10* többet kell tanulni, mint a teljes érettségire, emelttel együtt. Nem szabad már most teljesen feladni a szabadidőt (így a nyuszizást), és csak ezt tudom tanácsolni mindenkinek! Az érettségire teljesen ki fogsz fulladni, és rosszabbul fogsz teljesíteni, mint szeretnéd (ez érvényes az egyetemi vizsgaidőszakra is). Próbálj többet pihenni és jó nyuszizást! :)
2013. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!